Het gaat om de opgetelde verkopen van de Xbox 360- en pc-versie. Undead Labs zegt de twee miljoen verkochte exemplaren een maand lang te zullen vieren, als is nog niet bekend wat dat precies voor spelers inhoudt.
State of Decay kwam in juni van vorig jaar uit op Xbox Live Arcade en in september ook voor pc. Het is bijna exact een jaar geleden dat Undead Labs de mijlpaal van een miljoen verkochte exemplaren bekendmaakte.
In de lente van 2015 verschijnt er ook een Xbox One-versie van State of Decay. Deze bevat alle dlc die al voor Xbox 360 en pc uitkwam. Ook komen er nieuwe missies bij, evenals nog niet nader bekendgemaakte content.
Reacties op: State of Decay twee miljoen keer verkocht
VNA9216
spreadthehate
Top spel voor weinig geld.
razzie10
Ik vond de human AI echt onsamenhangend. Je kon niemand meevragen. Elke 10 minuten had iemand zich weer in de nesten gewerkt om niks, waar je weer alleen de held moest uithangen. Conflicten of zelfs dood in je zombieclubje werden onduidelijk aangegeven, etc.
aRtero
Mutsaers78
Gaaf man, zo'n spel. Dat bracht echt veel speelplezier.
Dus nee, nadat ik dat ontdekte het spel nooit meer aangeraakt.
OsirisO
DragonMartinIV
zag er wel leuk en gaaf uit.