Tijdens EA's E3-persconferentie liet EA alleen beelden van het ontwikkelteam zien, met de mededeling dat Battlefront pas echt in het voorjaar van 2015 getoond wordt.
"Deze games zijn zo groot en je moet het spel goed zien te krijgen", aldus Moore. "We worden vaak bekritiseerd om het feit dat we te vroeg releasedata aankondigen. Ik geloof niet in het precies vaststelle nvan een datum en dan daar naartoe werken tijdens de ontwikkeling, het werkt gewoon niet. Wanneer we ons comfortabel voelen, kondigen we een releasedatum aan."
Reacties op: Star Wars: Battlefront-datum komt pas wanneer EA het zeker weet
frenchfriemaniac
Bocoen
Lord_Bono
Ik hoop dat ze hem kunnen releasen voordat SW: Episode 7 in de bios komt, eind volgend jaar. Dan is de hele hype compleet!
Exclusive501
PC4life
Bocoen
Asharon
Waltaro
Ik en zeker vele anderen, wachten al jaren op Battlefront, door DICE gemaakt is alleen maar beter.
Battlefield is een aflopende zaak, dit zie je ook want de nieuwe word niet door DICE gemaakt.
Daarbij heb ik ook het gevoel dat dit veel meer emotionele waarde heeft dan Battlefield voor DICE, ik heb er alle vertrouwen in.
Uitbrengen wanneer ie perfect is, ik wil geen Battlefield 4 fiasco!
Davik_Heragon
Humpdog
Foo Fighter
superkaasbeunhaas
frenchfriemaniac
Ultra88