Square Enix ontwikkelt een nieuwe RPG gebaseerd op de Unreal Engine 3 voor de Playstation 3 en Xbox 360 genaamd The Last Remnant. De game komt tegelijkertijd uit in Japan en de Verenigde Staten, uniek voor een Square Enix game. De reden van het gelijktijdig uitkomen is dat The Last Remnant een universeel karakter heeft.
De game kent namelijk twee hoofdpersonages waarbij er één op de Aziatische markt gericht is en één op de Westerse markt. Rush Sykes is er voor de Aziatische gamers en The Conqueror voor de Westerse gamers. The Last Remnant kent verder vier rassen, te weten de Mitra (mensen), Yama (grote visachtige creaturen), Qsiti (kleine mensachtige hagedissen) en Sovanni (katten met vier armen). De Remnants zelf kunnen verschillende vormen aannemen, van menselijk tot beesachtig tot machine.
The Last Remnant is in essentie een turn-based game, maar kent wel een actief vechtsysteem en zogenaamde QTE's: Quick Time Events. Square Enix zal de game op diens aankomende Square Enix Party verder onthullen.
Reacties op: Square ontwikkelt next-gen RPG The Last Remnant
Chromium
Wel vaag dat Mithra mensen zijn btw. In FFXI waren het katjes…..
peer213
anonymous
NoCaH
GoGoCactus
NT_Bao
Flowz0r
Dark Sepiroth
Ik ben benieuwd.
radic
krijgen we een totaal niet passende amerikaanse speirballen gast wat totaal niet bij de game past…
maar ik heb vertrouwen in se
Maiskolf
Terry_bogard
kurtblack
maar deze vind ik wel erg interessant klinken
Fr3nzy
ik neem aan dat ze hier nog wel een andere naam voor gaan verzinnen anders neem ik het spel nu al niet serieus.
Dark Sepiroth
Er zijn btw ook al scans uit van deze game. Zag er goed uit.
Zo zie je maar weer wat voor heer en meester SE is met graphics. Maakt niet uit of je een UE3 engine geeft. Hun kunnen het zo voor hun style gebruiken dat het tenminste niet zo duidelijk is dat de game op UE3 engine loopt. Van genoeg andere games kun je dat namelijk overduidelijk zien.
inoj
Dark Sepiroth