Dat claimt men in het meest recente nummer van tijdschrift Game Informer. Reddit-gebruiker 77good123 plaatste een foto van de betreffende tekst waarin dit wordt geclaimd.
"Miles Morales is geen traditioneel vervolg," zo leest de tekst in het tijdschrift, "aangezien het gebundeld wordt met een remaster van Insomniac's Spider-Man dat volledig gebruikmaakt van de PS5-hardware."
Sinds de aankondiging van Miles Morales in de PlayStation 5-onthullingsvideo eerder dit jaar, heerst er al verwarring rondom de game. Inmiddels heeft ontwikkelaar Insomniac Games laten weten dat het om een stand-alone release gaat die qua lengte vergelijkbaar is met het kortere Uncharted: The Lost Legacy. Mogelijk wordt de PS5-game echter dus geleverd met een remaster van het origineel. Sony en Insomniac hebben dit nog niet bevestigd. De game moet eind dit jaar op PlayStation 5 verschijnen.
Reacties op: 'Spider-Man: Miles Morales komt met remaster van eerste game'
Haraldinio
Ondanks dat het een kortere versie is
darkmanwls
hulstpower
Maar kan dit een remaster genoemd worden als ze alleen de frame rate unlocken en waarschijnlijk de resolutie naar 4k doen.
Aerofox81
Hoezo uitmelken?
darkmanwls
Aerofox81
hulstpower
Vermoed dat ze gaan doen wat xbox ook deed met hun 360 games op one x met hogere resolutie.
Aerofox81
Colt
hulstpower
Colt
hulstpower
Cocabeer