Uitgever Annapurna Interactive kondigde de rugzak aan om te vieren dat Stray volgende week uitkomt. In de rugzak kan een kat of een ander klein huisdier worden meegedragen.
De Stray x Travel Cat kan nu gereserveerd worden via de Travel Cat-website en kost 190 euro. Het bedrijf verzendt naar Nederland. Overigens is er ook een Stray-tuigje voor katten beschikbaar.
Spelers verkennen in Stray een stad vol gekke robots door over daken te klimmen en door kleine ruimtes te kruipen. Ook is het mogelijk om naar robots te miauwen. Men bestuurt namelijk een kat.
Stray komt op 19 juli digitaal uit op PlayStation 5, PlayStation 4 en Steam. Mensen die een abonnement op PlayStation Plus Extra of Premium hebben kunnen de game kosteloos binnenhalen. Op 20 september komt de game fysiek uit voor PlayStation 5.
Reacties op: Speciale Stray-rugzak voor katten aangekondigd
-JK-
Leshrac
Saria282
gimbal2
Het kan wel. Maar je moet een beetje geluk hebben dat je de juiste kat hebt. Je ziet erg vaak de Garfield-oranje gestreepte katten (orange tabby) op televisie. Dergelijke katten lenen zich ervoor. Ze zijn meer aanhankelijk en dus ook meer geneigd om je trouw te willen vergezellen bij een reis in plaats van lekker het eigen ding te gaan doen.
Zelfs dan kan ik nog wel aanraden om ze een tuigje om te doen want als ze bang worden van iets dan is het maar de vraag wat ze gaan doen. Hard wegrennen waarschijnlijk. Beter hebben ze dan een dergelijke rugzak waar ze de veiligheid in kunnen opzoeken.