Dat meldt het bedrijf via PlayStation Blog. De livestream is te volgen via de Twitch- en YouTube-kanalen van PlayStation en begint om 22:00 uur Nederlandse tijd.
De presentatie richt zich op games van third party-ontwikkelaars. Daarnaast worden er vijf PlayStation VR2-games getoond die later dit jaar uit moeten komen. Het is niet duidelijk of er ook first party-games worden getoond.
Tot slot volgt een uitgebreide blik op Suicide Squad: Kill the Justice League. In ruim vijftien minuten worden er nieuwe gameplay en andere details getoond over de nieuwe game van Rocksteady Studios.
Reacties op: Sony zendt overmorgen State of Play-presentatie uit
Snoop213
Bteqq
Leuk! Ben zelf ook benieuwd naar de VR games!
gusanito
Snoop213
do365nic
Mmo-veteran
gusanito
Liquidshake
Bart81
Wow, dus mensen mogen geen vragen stellen als die in jouw ogen nietszeggend zijn?
watashi wa maurice desu.
beetje onder je niveau deze reactie.
Een vraag is nooit nietszeggende, want voor elke vraag die jij al kan beantwoorden zijn er altijd mensen die het nog niet kunnen. Dus daarom is een vraag nooit nutteloos.
Iemand kan toch serieus gewoon benieuwd zijn of fans van PS4 of 5 hiernaar uitkijken.
In plaats van elkaar eens afzeiken komt er nu iemand die overduidelijk geen ps5 heeft of geen hardcore speler is met een interesse vraag over de andere groep en dan moet dat zo behandeld worden.
Zielig, laag en ver onder wat ik normaal jou niveau verwacht.
coola
Nintendo direct sla ik altijd over en maak ik nooit tijd voor vrij. Voor State of Play maak ik tijd vrij
TripleR40
watashi wa maurice desu.
Nee persoonlijk niet. Ik game wel graag op een Sony machine ( ik heb ze allemaal behalve een ps1) maar toch heb ik een zwak voor Nintendo. En ik kijk altijd meer uit naar een Direct dan een State of play. Maar wordt daarom ook wel vaker teleurgesteld omdat er weinig sterks in zit.
Staat tegenover als een State of play mooie beelden van de opvolger van Ghost of Tsushima zou laten zien of van de 2e deel van Final fantasy 7 remake dan kan niks daar dit jaar nog bovenop.
Zelfs Metroid prime 4 niet.
Maar normaal kijk ik meer uit naar Nintendo omdat ik die koddigheid leuker vind dan Sony. Sony is vaak veel serieuzer. Ook in hun uitstraling in presentaties en niet zozeer in games. Maar ook daarin wel wat.
Snoop213
watashi wa maurice desu.
Ja dat weet ik maar ze waren een voorbeeld. Daar was ik niet echt duidelijk in zie ik. HAhah
Overigens kijk ik naar geen van beiden. Ik hou niet van45 minuten ergens naar kijken om achteraf maar 15 minuten interessante dingen te zien. Of om dingen als destijds de Wii-u presentatie te voorkomen. Die had ik best achteraf in kleinere samenvatting willen zien. Langdradig en tenenkrommend. Toen volgde ik alles nog nauwlettend live.
Ik lees de losstaande berichten hier op gamer wel. Dan filter ik al uit wat ik wel wil kijken en wat niet.
En dat doe ik bij allemaal. Of het nu game geat, E3 of een andere show is of losstaande presentaties. Ik kan daar niet meer voor gaan zitten. Lekker achteraf in losstaande berichten vind ik fijner.
Neemt niet weg dat ik niet elke keer benieuwd ben wat er tussen zit.
Rijstekorrel
Dan moet je een beetje alles zitten te kijken, en vind je straks maar de laatste 10min leuk ofzo.
Net als de laatste direct van Nintendo of uitzending, ik vond denk ik maar 3 topics ofzo leuk nou blij dat geen heel uur heb gekeken.
Gewoon dag later na het werk effe YouTube openen, en dan de uitzending bekijken en kan je mooi per hoofdstuk skippen wat je niet leuk lijkt.
Of hier of ergens anders lezen, en alleen maar kijken / lezen wat je leuk lijkt.
Snoop213
Jaylie
watashi wa maurice desu.
Je vergeet dat sport wedstrijden wel anders is dan een direct.
Als voorbeeld bij sport zoals F1 ben je vaak supporter van een team. Je wilt dat graag zien.
Ik ben ook supporter van een team en die heet Metroid prime 4 maar omdat het niet eens zeker is of die speeltijd krijgt ga ik de uitzending dus niet kijken. En kijk ik liever de nabeschouwing om te zien of er toch wat te melden was.
Bij een direct is het niet 1 onderwerp wat iemand leuk vind. Bij formule 1 is dat wel. Het gaat om die ene tak van sport. Zouden die elke 10 minuten een heel andere sport laten zien wordt het ook niks. dus zegt we beginnen met bridgen, dan krijgen we een rondje schansspringen. Dan is er nog tijd voor het WK risk, nadien gaan we nog naar het EK kunstrijden om dan af te sluiten met 10 minuten F1.
Denk je dat daar dan veel sportliefhebbers naar gaan kijken.
En nu net dat is wat een game bedrijf wel doet. Van alles wat binnen het genre gamen valt wat laten zien. Niet specifiek van 1 tak.
Maar om wel antwoord te geven formule 1 niet. Maar ik kan wel genieten van een uurtje schansspringen, hoe gek dat ook is want eigenlijk is er geen zak aan of elke wedstrijd die iets met snowboarden heeft..
Rijstekorrel