Sony reageerde op het rapport van de analysten van Merrill Lynch & Co. door aan te geven dat de PlayStatio 3 geen vertraging oploopt."There is no change in our original plan to release the console in spring 2006 in Japan", liet Kei Sakaguchi, een Sony PR Manager in Tokyo weten. Dat de productiekosten van de PlayStation 3 zo hoog zijn is te verklaren door de integratie van de blue-ray disc die erin komt evenals de Cell chip. De productiekosten voor de Xbox 360 lagen ook rond de $700 en daarmee werd er een verlies van bijna $150 per console gemaakt, maar die wordt weer gecompenseerd met de software die door consumenten gekocht wordt. Dit zal ook het geval zijn bij de PS3. Productiekosten zullen in de komende 3 jaar echter flink dalen, naar schatting tot zo'n $320 in 2009 waardoor Sony haar verlies goed kan compenseren.
Zoals het er nu naar uitziet zullen de de nieuwe Sony console dus eind dit jaar of begin 2007 kunnen verwachten in Europa.
Reacties op: Sony ontkent vertraging van launch PlayStation 3
Legendary
Trouwens, al die officiele berichten van hun waren altijd: "There is no change in our original plan to release the console in spring 2006"
Nu voegen ze even "in JAPAN" toe, niet dat we zoiets niet wisten, is gewoon grappig om te zien.
Fierce Deity
Nee, da's een doemscenario wat praktisch niet zal uitkomen, een klein percentage van console-bezitters laat z'n stuk hardware daadwerkelijk ombouwen.
aapman
en tja, sorry voor al die mensen die een PS3 gaan kopen, maar als hij niet uitgesteld worden zullen jullie het moeten doen met erg weinig launch titels
SchizoSirhc
Nu nog waarmaken
Over de prijs zit ik niet zo in momenteel. Ze weten zelf ook wel dat ze niet veel consoles voor +500 euro kunnen verkopen
clanck
en tja, sorry voor al die mensen die een PS3 gaan kopen, maar als hij niet uitgesteld worden zullen jullie het moeten doen met erg weinig launch titels
++++++++++++++
altijd nog het dubbele aantal games bij release dan de XBOX 360!!!
[CyW]-=BigBear=-
secondchance
Bout the Ps3 loss? Alle next gen maken verlies!!! apart van Nitendo dan.
Ik weet niet marr de Ps3 gaat ROCKEN!!!!
JeanVer
Blueray AACS licentie ruzie is ook al opgelost eergisteren, wat nog een groot twistpunt was en reden tot vertraging. Al je nu als Sony officeel nog steeds vasthoudt aan je spring-Jap-release dan kan je het bijna niet meer af laten weten en liegen.
Men wil geen paper-release zoals de fake 360-worldwidelaunch, dus als er niet genoeg units zijn voor een andere regio stelt men gewoon nog even uit tot dat wel genoeg PS3's in het magazijn zitten te wachten. Hangt geheel af van de succesvolle PS3-produktie en de staat van de games of de VS en Europe nog dit jaar komen. Men wil gewoon als next-gen voor de dag komen, en niet als current-gen-360.
GoofyZ3
Ik koop de ps3 alleen maar voor MGS Gran Turismo en Socom4 en de nieuwe Ace Combat titels, en verder nog een paar onbelangrijke titels. En die games komen toch pas over een lange tijd uit.
walter
Legendary
Legendary
Legendary
Legendary
Aaahh, die heerlijke fanboy termen ook altijd. Gelukkig hoef ik gelijk de rest van je post ook niet meer serieus te nemen, scheelt me wat leeswerk.
tolgapaksoy
het is blu-ray niet blue-ray
walter
GoofyZ3
MennoStil
Waar ik wel aan heb zitten denken,
een console gaat 4a5jaar mee
als de ps3 dan dus in december (Stel) zou uitkomen moet die dus
120%a125% van de kracht/grafische pracht hebben tenopzichte van de 360 anders is die dus slechten omdat hij een jaar later komt (net zoals de xbox1 krachtiger was dan de ps2)
Ik wil er best in geloven dat de ps3 krachtiger is dan de 360 (en ik bezit een 360 dus dat is best knap van me al)
maar of die echt zoHEEEEL veel mooier is moet ik nog maar zien
MennoStil
geld heb je toch al uitgegeven, en er komen vanzelf wel games uit
je verkoopt je dvdspeler ook niet als er even geen toffe films meer uitkomen
Erik_XP