Kaz Hirai, beter bekend als dé man achter de PS3 in Amerika, heeft in een Amerikaanse krant, de Mercury, Microsoft bedankt voor het starten van de technologie om gamers online samen te laten spelen. Hierbij zei hij: "Thank you, Microsoft, for helping us in taking consumers online."
Hirai zei dit naar aanleiding van vragen omtrent Microsoft's plannen voor Live Anywhere!, wat mobiele telefoons, pc gamers met Windows Vista en Xbox360 gamers met elkaar in verbinding moet gaan brengen. De Sony baas liet blijken geen hete adem in zijn nek te voelen en meldde dat hij meer zag in de combinatie PS3 en PSP dan in een link tussen mobiele telefonie en gamers.
Hirai over Live Anywhere, "The more interesting play for me is connectivity with portable devices. That means interaction with the PlayStation Portable and the PS3. Cell phones are not primarily designed for entertainment. We can make the PSP and the PS3 work together. That's a step up in entertainment and a new value to offer the consumer."
Of Kaz Hirai gelijk gaat krijgen is nog de vraag, eerst moet de PS3 worden gelanceerd en moet het publiek nog worden geïntroduceerd met het PS3 online programma.
Gezien het aantal nutteloze en fanboy gerelateerde reacties op eerder geplaatst PS3 nieuws, zullen we harder optreden tegen misbruik van ons reactie systeem!
Reacties op: Sony of America chief Kaz Hirai bedankt Microsoft
Ezra
krijgt ms zelfs nog erkenning van sony, wie weet komt het nog allemaal goed met de wereld -_-
DutchDemons
OT: beetje raar dat Hirai MS bedankt, vind ik. Immers, is het niet gebruikelijk dat 'ze'elkaar afzeiken om alles? Lijkt erop alsof hij wil zeggen dat Sony online hierdoor nog beter wordt (iets wat ik me echt niet voor kan stellen).
DAt central Station gedoe van Sony is bizar omslachtig, enige toffe game was (toen ik nog PS2 speelde) socom2, met ontzettend slechte support. Nee, ik ben helemaal gek van Livedas echt hoe het hoort.
Wel netjes, als hij het 'echt'zo bedoelt natuurlijk, begrijp me niet verkeerd..maar gezien de normale 'corporate strategies'om elkaar af te zeiken, blijf ik sceptisch.
Darkfermen
Brainstorm4ever
djmantri
DutchDemons
bedankt nintendo, voor het idee van een tilt-controller
bedankt MS, voor die toffe controller
ja, zo kan je idd ook van al die 'copycat-critics'afkomen..gewoon netjes bedanken als je iets jat *oops, did i really say that?*..ik bedoel 'overneemt'
SjaakHaas
Het komt eerder over alsof ze er vandoor willen gaan met ideen waar MS en Nintendo zo hard aan gewerkt hebben.
..make the PSP and the PS3 work together. That's a step up in entertainment
Ga toch weg! Alsof Nintendo daar in de vorige generatie al niet mee kwam.
Echt ontzettend kinderachtig dat topmensen van grote bedrijven zich verlagen naar dit niveau. TE zielig voor woorden!
SjaakHaas
Ezra
Darkfermen
Dit is veel beter dan rechtstreeks zeggen: "You suck, We Own" Waar microsoft heel erg aan meedoet.
DocXXX
"Broeva, Harro, ende Hulde" eindelijk hebben jullie door dat je helemaal niet toe moet geven aan al die vervelende schreeuwerige pubers !
GoofyZ3
wat wel grappig is dat je kan kiezen of je alleen tegen PC gamers wil spelen of ook Xbox gamers, dat is wel bruut natuurlijk.
En trouwens wie bepaald dat pc gamers met de xbox gamers moeten gaan spelen, ckr niet microsoft maar degene die de game inelkaar zetten.
Wat wel raar is dat ze zeggen dat hun het hebben uitgevonden, maar met NFS:U kon het ook, en niemand vond het meer leuk omdat al die pc gasten cheaten voor het leven.
SjaakHaas
SjaakHaas
Shadow
GoofyZ3
Helmet Kamikaze
En dan gaan ze ook nog eens bedanken om misschien hun goede Live! systeem over te nemen. Waarom zouden ze hun er anders voor bedanken? Om het juist niet te gebruiken…?
Daar is niks onzin aan, maar gewoon pure feiten.
weatherlight
Maar ik zie er niet veel in een PS3 - connectie. De gamecube had dit ook met de GBA(sp/micro). En dit zal weer precies hetzelfde werken, en dus ook dit concept zal floppen (in mijn ogen dan he)
GoofyZ3
Cloaked Wanderer
Magnavox bedankt.