"Het is goed mogelijk dat niet iedereen die een PlayStation 5 op lanceringsdag wil kopen, er een kan vinden", meldt hij in een interview met Reuters. Daarbij claimt hij dat er in de Verenigde Staten in de eerste twaalf uur dat de PS5 te reserveren viel, er net zoveel consoles werden gereserveerd als in de eerste twaalf weken van de PlayStation 4.
Sony gaf eerder aan dat er meer PlayStation 5-consoles op lancering beschikbaar zouden komen dan tijdens de PlayStation 4-lancering. Gezien bovenstaande vergelijking is dit ook het geval, maar ligt de vraag ditmaal veel hoger. Toen de reserveringen van de PS5 in Nederland van start gingen, was de console in alle webshops ook binnen enkele minuten uitverkocht.
De PlayStation 5 lanceert op 19 november in de meeste delen van de wereld, inclusief Europa. Alleen in enkele landen, waaronder Japan en de Verenigde Staten, komt de console al op 12 november uit.
Reacties op: Sony: 'Niet iedereen die een PS5 op lancering wil kopen, kan er een vinden'
MichelMusters
armilo-theus
chrisfluit
Rexus
Het is natuurlijk een lastig besluit; of je lanceert te vroeg en hebt niet voldoende aantallen of je lanceert te laat en je concurrent pakt de hongerige menigte.
Ik meen te hebben gelezen dat er meer PS5 in de preorder zijn besteld dan dat de PS4 verkocht in de eerste 3 maanden na release.
Kwa productie denk ik ook niet dat men zich richt op deze eerste piek maar meer op de aantallen die over 6-12 maanden nodig zijn.
chrisfluit
Misschien is het ook wel een marketing truc, als de vraag hoog is en het aanbod laag, dan wilt iedereen z'n ding en is het een grote hype.
Iedereen heeft er nu natuurlijk over….
Hoop dat Coolblue een beetje goedgezind is 18 novermber
hulstpower
hulstpower
Dit dat zowel xbox en ps helemaal uitverkocht is lijkt zoals Chrisfluit zegt misschien wel een marketing truc.
fonsrutte
Marketing is dus ook een groot onderdeel van deze situatie.
Ik ben geen expert natuurlijk, maar zo deed Apple het ook jarenlang met de iPhone.
Oh je zegt het hieronder zelf ook.
Great minds think alike…
HunterSeeker
El Ninjo
GoofyZ3
hulstpower
Je loopt alleen de 200 mis die je meer betaalt hebt.
Quintex
hulstpower
Bedoelde alleen als iemand meer er voor wilt betalen moeten ze zelf weten.
Maar als ie stuk gaat heb je gewoon recht op fabrieks garantie 2 jaar, enige nadeel wil je je geld terug dat gaat dan natuurlijk niet.
fonsrutte
hulstpower
Maar die gene wou kennelijk al meer betalen dus die zou het wel niet missen.
En gaat ze ps5 of xbox stuk krijgt ie gewoon een nieuwe van sony of xbox want je hebt 2 jaar fabrieks garantie.
El Ninjo
Scalpers lachen nog altijd het laatst, door de schaarste en FOMO (angst om iets te missen) zijn er toch altiijd wel mensen die van hun kopen.
Daywalker
Djobba007
MrStef85