Nudat God of War II bijna bij ons in de winkels ligt staat David Jaffe, de grote man achter de avonturen van Kratos, constant in de schijnwerpers. In een van de vele interviews met hem ging het eens niet over het langverwachte spel, maar over de verfilming ervan. Het was al langer bekend dat er interesse was om God of War te verfilmen, maar vandaag laat David Jaffe trots weten dat het script van de film helemaal klaar is.
Het script werd geschreven door David Self, de persoon die ook meewerkte aan films als Road to Perdition en Thirteen Days. Toch is het nog wat voorbarig om nu al een vreugdesprong te maken, er moet namelijk nog een director gevonden worden die aan de slag wilt gaan met de verfilming van God of War.
Kratos blijkt geen dierenvriend te zijn in God of War II
Reacties op: Script voor God of War film is helemaal klaar
*Jonko*
Vin diesel de kale briljante Kratos figuur in de film.
Net als pitch black die gister op tv was
Tsurany
Edit: Goffedomme, Pitch Black gemist
*Jonko*
Riddick van de game
Krafty
…als ze willen.
Ik moet gelijk een beetje aan "300" denken.
Krafty
Je hebt em niet eens gespeeld blijkt hier al uit.
*Jonko*
Krafty
Maar buiten dat om is het al duidelijk hoe jouw profiel er echt uit had moeten zien.
einde verhaal.
Krafty
Een stuk beter dan chronicles,
Colt
Zack Snyder heeft het na 300 druk met Watchmen, maar die zie ik het ook wel doen…
Edit: Ik zie dat Krafty hetzelfde dacht
*Jonko*
Jason Statham, laat me niet lachen dat smerige uk mannetje zkr met zn grote eienhoofd.
Ik xie veel liever Vin Diesel.
Of the Rock.
Krafty
alhoewel statham ook wel in dat rijtje past op zn performance in "snatch" na dan
Hij lijkt mij een betere kandidaat dan diesel ondanks dat ik diesel als riddick geweldig vind (in Pitch black dan).
yep Statham is een betere voor die rol.
Nu nog inderdaad het team achter 300 en klaar is clara
colt snapt het.
Krafty
*Jonko*
http://www.horrorreview.com/posters/dotd2004.jpg
De film was wel dope btw, zombie attack
Krafty
de film viel me erg mee idd.
Gammorin
Anyways je moet een regisseur niet op 1 film beoordelen.
Dawn of the Dead was een goeie remake en zoals het er naar uitziet (Reviews lezende) wordt 300 1 v/d beste films van 2007.
Bioh4zard
Bioh4zard
Krafty
Heb ik begrip voor
Maar als je wil kan je hem al gezien hebben.
(ik heb maar stukken ervan bekeken want ik wil hem voor de rest puur op HDDVD gaan bekijken)
Anyways je moet een regisseur niet op 1 film beoordelen.
Dawn of the Dead was een goeie remake en zoals het er naar uitziet (Reviews lezende) wordt 300 1 v/d beste films van 2007.
Helemaal correct dat was mijn punt! Je moet een regiseur niet op 1 film beoordelen (cameron zijn eerste film b.v was killer piranhas en kijk wat hij teweeg heeft gebracht).
End "dawn of the dead" was mischien een popcorn movie maar wel heel erg goed gedaan.Kunnen veel regiseurs niet zeggen van hun remake,kijk maar naar het vervolg b.v.
Krafty
Krafty