Electronic Arts heeft vandaag bekend gemaakt welke stervoetballers de diverse covers van FIFA 07 zullen sieren. Voor Nederland worden dit waarschijnlijk, net als vorig jaar bij FIFA 06, de Manchester United-voetballer Wayne Rooney en de Barcelona-spits Ronaldinho.
Sommige landen krijgen een afwijkende cover met daarop sterren uit het betreffende land of uit de competitie van dat land. Zo kan men in Duitsland genieten van Lukas Podolski en krijgen de Spanjaarden een doosje met daarop David Villa. Eén ding is echter voor elk land ongewijzigd: Ronaldinho staat prominent in het midden.
Een nieuw filmpje van FIFA 07 met de nadruk op stijlvolle passeerbewegingen, is te downloaden via deze directe link. FIFA 07 wordt in september in de winkels verwacht voor een hele rits platformen.
Reacties op: Ronaldinho en Rooney sieren cover van FIFA 07
Corvex
Spekko
bizarre
Kev_Boy
Adelaar
chizzle
Alle andere wel.
whopper
http://www.xboxhome.nl/products/xbox-360-game s/alle-games/fifa-2007.htm
kan je hem al bestellen… ik zelf ga voor de world cup versie aangezien die nu maar 30 euro is ofzo
Sjdragon
punisher007
Electromonkey
Skull*Kid
Sjdragon
Skull*Kid
anonymous
Kreo
Kreo
FIFA World Cup 2006 kost vanaf de release al 30 euro
anonymous
whopper
MastR-12
Oke PES is veeel beter..
maar je gaat een spel toch niet afkeuren op de cover :L
Skull*Kid
is tog grapje xD