Volgens Hughes kunnen spelers met Expedition Cards "hun Rise of the Tomb Raider-ervaring op honderden manieren aanpassen. Je kunt uitdagingen voor vrienden opzetten om te kijken of ze je score kunnen verbeteren met dezelfde kaarten. We hebben zo'n 300 kaarten beschikbaar op lancering en de weken erna worden er meer toegevoegd."
Er komen twee type kaarten: Foil, die de "sterkste en vreemdste effecten" bieden en oneindig gebruikt kunnen worden, en Common, die maar één keer gebnruikt kunnen worden. Sommige kaarten zijn "grappig", zoals een kaart waarmee een Big Head-modus geactiveerd kan worden en alle personages in de game extreem grote hoofden hebben. Andere kaarten geven een belangrijke toevoeging. Zo geeft Bullet Resistance spelers meer bescherming tegen vijandelijk vuur.
Reacties op: Rise of the Tomb Raider krijgt microtransacties
ShadowX
Lord_Bono
Pug205GTi
ShadowX
Razgriz
obi-twan kenobi
Razgriz
inactiefglaned
Ik houd er ook niet van, maar het is een logische ontwikkeling in een vrijemarkt economie. Dit zie je ook als je kijkt naar de filmindustrie. Alles moet op safe gespeeld worden en echte creativiteit wordt alleen nog geaccepteerd bij gevestigde namen of in de niche( waar ze niet zo groot budget nodig hebben).
Het geld willen verdienen helpt naar mijn mening in de mainstream vrijwel altijd innovatie en creativiteit om zeep.
obi-twan kenobi
Razgriz
Aquemini
Wormpaul
J-Beckers
Wormpaul
Dit omdat ze zo willen beïnvloeden om die kaarten te kopen (met echt geld) en dat vind ik bij een F2P game prima maar niet bij een Triple A product waar ik al genoeg geld voor betaal.
geert1
We’ve taken a new approach to competing against your friends in Rise of the Tomb Raider with the introduction of Expedition Cards. In addition to offering the ability to customize your experience in extra modes, they let you craft missions and challenge your friends to reach the top of the leaderboards.
Als ik het goed begrijp, blijft de verhaal-modus dus onaangetast, maar het lijkt er ook op dat ze opzettelijk een beetje vaag blijven over hoe deze microtransacties precies gaan werken. Ik ga het spel er niet voor overslaan omdat de vorige mij erg goed beviel, maar ik blijf natuurlijk wel ver weg van deze betaalde functies.
Grohe
wilmaster1
Het lijkt ook alsof de kaarten op alle spelers binnen het team worden toegepast, als het niet tot waanzinnige voordelen voor de betalende gebruiker lijd zie ik er geen probleem in.
Untitled Player
En ja ik weet het je HOEFT het niet te doen die microtransacties en ja ik snap het dat het meer geld oplevert want mensen doen het toch wel maar ik zou zo graag meer passie willen zien voor games vanuit developers/uitgevers en dit geeft mij alleen maar het idee dat alles om de centen draait…
ShadowX
Zodra deze volgend jaar op de PS4 komt zal het ongetwijfeld ook microtransacties hebben, bijna elke game heeft het tegenwoordig wel, maar niet alleen met games maar met alles draait het tegenwoordig om 1 ding en dat is geld.
Griekenland krijgt 80 miljard althans Griekenland zal daar zelf weinig van terug zien want het grootste gedeelte gaat allemaal naar banken en de enige die ervoor mogen betalen zijn wij en daar zal niks aan veranderen jammer genoeg.
1 voordeel wat games betreft is dat Fallout 4 als je het juist speelt dat die je waarschijnlijk maanden bezig kan gaan houden.
casualkiller