Ontwikkelaar Relic Entertainment, dat dit jaar hoge ogen gooide met Company of Heroes, werkt momenteel aan een RPG en een MMO-titel, zo blijkt uit vacatures die op de website van de ontwikkelaar geplaatst zijn. Relic was in beide genres nog niet eerder actief. Het is overigens niet geheel duidelijk of het hier om twee verschillende titels gaat, of dat er bij beide vacatures wordt verwezen naar eenzelfde MMORPG.
Relic's vorige uitstapje naar een ander genre dan het RTS-genre pakte overigens niet al te best uit. Het strategische actiegame The Outfit voor de Xbox 360 wist zijn verwachtingen namelijk niet waar te maken.
Reacties op: Relic werkt aan een RPG en MMO-titel
radic
die gasten denken nog steeds dat er mensen buiten wow zijn (+ die nog geen mmo spelen) die nu nog mmo's willen spelen
volgens mij zijn al die mmo's die atm in ontwikkeling zijn gedoemd te fale
Dark Sepiroth
echt fakking niet normaal gewoon hoe bizar veel mmo's gaan uitkomen. gewoon te veel. ik denk dat er echt veel gewoon uiteindelijk worden doodgeconcurreerd. dat kan gewoon niet anders. Alleen de goede (betaalbare) mmo's en de goede gratis mmo's zullen het overleven. de rest (copycats) zullen echt gewoon een grootprobleem hebben. ongetwijfeld
Renzep.
MisMatch
2nd. Ook WoW zal een keer ophouden, over zijn piek heen zijn.
SethQT
Ondertussen voegen ze content bij en zelfs in de toekomst zal er een grafische update komen. Denk dat WoW nog wel erg lang mee zal gaan..
MisMatch
Hoeveel uitbreidingen en aanpassingen er ook komen op een gegeven moment is een MMO gewoon over zijn piek heen. Dit is tot nu toe het geval voor alle MMO’s en ik zie niet in waarom WoW een uitzondering zou zijn op de regel.
Zeggen dat het geen zin heeft om een MMORPG te ontwikkelen door WoW in gewoon onzin. Een beetje MMORPG kost meerdere jaren ontwikkeling en testen. Ik moet nog zien dat over 2 jaar WoW nog steeds de MMORPG to have is.
NecroN
Maar mijn avontuur is 2 maand geleden opgehouden.
De enige uitdaging voor mij in WoW was raiden op het hoogste niveau BWL AQ40 & Naxx.
Maar dit heeft een zodanig grote inpakt op je privé leven dat ik maar ben gestopt met het spelen van WoW.
Bijv 3 á 4 dagen raiden in de week van 20:00 tot 23:00 uur en zondag van 13:00 tot 22:00 (met een pauze natuurlijk) en daarnaast nog moeten grinden voor de repairs en potions voor deze raids. Is mij n iets te veel van het goede.
Naast raiden heeft WoW niets anders te bieden dan je quest met verschillende chars te herhalen.
Pvp honor points grinden (4/5 uur per dag een aantal week lang) voordat je leuke items kunt kopen
Honor punten grinden met een bepaalde fractie voor dat je pas leuke enchants kan halen bijv die van ZG.
Natuurlijk zal het grinden zich ook voordoen in andere nieuwe mmorpgs. Maar persoonlijk vind ik het grinden in wow erger dan het grinden in L2 voor een lvl up.
Duran
Momenteel wordt deze (vooral) gevuld door WoW en Guild Wars,
maar over een tijdje gaan ook deze mensen overstappen omdat ze iets
nieuws willen.
Daarnaast, er zijn nog een aantal MMO's die nu goed scoren.
Ik denk ook dat ze met andere concepten of bijvoorbeeld een
MMO speciaal gericht op vrouwen ook nog nieuwe markten gaan
aanboren.
Ik zelf zou een Warhammer MMORPG of RPG wel interessant vinden.
Mr.Demandred
XtraLink
Een echt 2de leven lijden met je eigen held(in) moet nogsteeds gebeuren. Stiekem droom ik er zelf ook van.
Ik vind persoonlijk trouwens dat grinden en questen in evenwicht moet zijn in een mmo. WoW is niet echt een grind game.
Klaaswitz
Nee want telkens quests doen van verzamel 12 rechterpoten van stinkhagedis type Z of breng dit paketje bij kutgoblin X aan de andere kant van de wereld zijn een frisse afwisseling ten opzichte van grinden!
Nullifier
NecroN
NecroN
Klaaswitz
geldt ook voor battleground pvp honor points, het gaat nergens meer
over, als een idioot zoveel mogelijk kills veroorzaken, doodgaan is
iets waar je niet eens meer oplet maar een gegeven, gezien je toch op
de automatische piloot weer tot leven komt en je weer haast om op de
plek te komen waar je zoveel mogelijk kills kan veroorzaken.
Rinse and repeat.
Sinds Everquest is er niets veranderd, je herhaalt tot ten treure toe
hetzelfde kunstje om simpelgezegd een zwaard te krijgen die +1 extra
damage doet.
Het probleem is dat dit concept tot nu toe het enige systeem is dat
effectief genoeg is om geabonneerden voor een lange periode aan zich te
binden, om de een of andere manier vinden mensen het kennelijk toch
aantrekkelijk om dodelijk saaie gameplay te doorstaan voor die ene
verbetering aan hun virtuele character.
anonymous
anonymous