Dat meldt Yvonne Gonzales Rogers, de rechter die zich over de zaak tussen Epic en Apple ontfermt, in nieuwe documenten van de rechtszaak die eind vorige week naar buiten werden gebracht, aldus VGC. De rechtszaak draait om het feit dat Epic Games een manier vond om Fortnite-spelers op iPhone al het geld aan Epic zelf over te laten maken. Dat terwijl het de norm is om dertig procent van de omzet naar Apple over te maken.
Volgens Gonzales Rogers verschilt de tactiek van Apple niet met de gesloten online winkels van Sony, Microsoft en Nintendo op hun uitgebrachte consoles. "Sony, Nintendo en Microsoft hebben soortgelijke gesloten platformmodellen als Apple, waarbij de hardware, het OS en de digitale markt exclusief zijn voor de platformhouder."
Gonzales Rogers vervolgde: "Een uiteindelijke uitspraak moet goed geïnformeerd zijn wat betreft de impact van dit gesloten winkelmodel, gezien het feit dat dit serieuze gevolgen kan hebben voor Sony, Nintendo, Microsoft en hun consoles."
Eerder kreeg Epic Games in de rechtszaak geen gelijk toen het vroeg of Fortnite weer op de Apple Store mocht komen te staan. Aan de andere kant mag Apple ontwikkelaars geen Unreal Engine-ondersteuning ontzeggen.
Reacties op: Rechtszaak tussen Epic en Apple kan gevolgen voor consoleboeren hebben
FishSt1ck
Had al eerder ergens gelezen dat de 30% het standaard tarief is voor fysieke winkels. Echter moeten die ruimte beschikbaar maken voor producten, zorgen voor distributie naar de winkel en ze moeten personeel betalen om de winkel draaiende te houden. Voor digitale verkoop is die 30% onzin en al die bedrijven blijven al jaren naar elkaar wijzen dat anderen het ook zo doen, zonder daadwerkelijk toe te kunnen lichten waarom die kosten dan precies zo hoog moeten zijn.
Het aspect van het openstellen voor andere stores wat Epic ook in eerste instantie probeerde te bereiken ben ik het niet mee eens. Daar vind ik wel dat de bedrijven nu hun eigen beveiliging en kwaliteitscontrole hebben en nog steeds geld mogen verdienen aan spullen die op hun platform verkocht worden.
HunterSeeker
denver
armilo-theus
Lavandou
Ah jochie toch, jij hebt het zo zwaar op dit forum.
Yakuo
iApple
denver
MichelMusters
MichelMusters
Ik heb hier ook geen controle over als freelance schrijver, maar heb het meteen doorgegeven aan de hoofdredactie die het weer met techniek doorneemt. Hopelijk dus snel opgelost. Bedankt voor je geduld!!
MichelMusters
armilo-theus
darkmanwls
Paxopoxo
boer (de; m,v; meervoud: boeren)
1 iem. die een agrarisch bedrijf leidt; = agrariër: lachen als een boer die kiespijn heeft zuurzoet; wat de boer niet kent, dat eet hij niet afkeurend commentaar op iem. die al te kieskeurig is; de boer op gaan eropuit gaan om te verkopen, lezingen te houden enz.
2 (beledigend) iem. zonder manieren; = lomperd, kinkel
3 naam van een speelkaart: schoppenboer
4 (in samenstellingen) verkoper, leverancier: groenteboer, melkboer
MichelMusters
Robert-Frans
SuperDre