In de hardcore playlist worden de indicaties op het scherm erg minimalistisch. Informatie over onder anderen scores en granaten worden verwijderd. Hiernaast wordt ammunitie geteld per magazijn in plaats van losse kogels.
Een prototype van deze moeilijkere versie is al beschikbaar als custom game. Feedback van de community gaat de verdere elementen van de harcore playlist beïnvloeden.
Reacties op: Rainbow Six Siege voegt volgend jaar hardcore playlist toe
kr1z
Ik blijf het raar vinden dat het in 2015 nog steeds in elk spel zo is dat als je halverwege je magazijn van magazijn wisselt je de kogels in dat halve magazijn niet kwijt bent.
Erwintjuh
chemicalscum
Inzanity_91
Je kunt uiteindelijk een half verschoten magazijn ook gewoon weer gebruiken mocht er voor de rest niets meer voor handen zijn.
innerchild
Razgriz
kr1z
Het lijkt mij juist spannender qua gameplay dat je daar rekening mee moet houden.
@Erwintjuh
Zou tof zijn als dat dan ook tijd zou kosten in games.
serphilith
Doet me denken aan America's Army ( 1 en 2 heb ik gespeeld) .. daar kon je of je mag half weggooien voor reload.. of de reload-knop inhouden en de mag bijvullen. Leuk om te doen met een M249 SAW .. 199 kogels terug stoppen per stuk, in de bosjes.. omdat je last man standing was. En de vijand maar zoeken.
chemicalscum
Massiv
Inzanity_91
Voor het daadwerkelijk bestormen is het zeker wel ideaal dat dit z.s.m. gebeurt.
In de meeste gevallen is het toch na een paar seconden/minuten wel gebeurd (uitzonderingen daargelaten).
Vogeltje
Runi215
Alleen jammer dat de game nergens digitaal te kopen is