Hotz zou al sinds mei werken bij Facebook en dit op 17 juni hebben bekendgemaakt tegenover zijn vrienden op diezelfde website. De hacker was onlangs uitgebreid in het nieuws, omdat hij de beveiliging van de PlayStation 3 wist te omzeilen en het daardoor mogelijk maakte om illegaal gedownloade games op het apparaat af te spelen.
Hotz' actie leverde hem een aanklacht op van Sony die is geëindigd in een schikking. De hack van Hotz maakte het volgens geruchten bovendien mogelijk dat het PlayStation Network door anderen werd gekraakt, en de persoonsgegevens van tientallen miljoenen gamers werden bemachtigd. Hotz was eerder ook verantwoordelijk voor het ontwikkelen van de hack, of jailbreak, van de iPhone.
Reacties op: PS3-hacker krijgt baan bij Facebook
blazingfirehawk
Pathologist
Hopelijk werkt hij nu wel voor het juiste doel en niet het verkeerde.
Nightmarish waltz
Big-Opti
ipodkiller
Baukereg
Frikkn
Subram
iPown
GGB
Noble7
Tidusthebest
Black Spider
Als hij bij facebook werkt lijkt het me meer een 'gewone' website hacker. Vraag me af of dit uitdagend genoeg voor hem is.
air king
GoofyZ3
GoofyZ3
Elk bedrijf gebruikt websites en daarachter zitten de databases. Zo ook bij sony en facebook.
Elite-Xplorer
Elite-Xplorer
spanny
Juls12