De game speelt zich af in een post-apocalyptisch Japan waar wilde dieren op straat leven. Spelers besturen een keeshond die op zoek gaat naar het antwoord op de vraag waarom de mensheid van de aardbodem is verdwenen. Onderweg komt hij diverse dieren tegen, zoals leeuwen, kippen en katten, die allen vechten om te kunnen overleven.
PS3-game Tokyo Jungle komt naar Europa
subtitle
De Japanse PlayStation 3-game Tokyo Jungle komt in Europa uit, zo laat Sony op zijn Britse website weten. Een releasedatum is nog niet bekend.
Reacties op: PS3-game Tokyo Jungle komt naar Europa
Heideroosje
Elazzja
De game ziet er echt fucked up uit (op een goede manier). Vooral die gameplay trailer. Het ziet er echt grappig uit. Ik hoop dat je je eigen diersoorten kan bekomen na een mooie reeks van voortplanting op jouw manier. Want voor zover ik de trailer begrepen kun je als vele andere diersoorten spelen en niet alleen de hond.
coristus