Van de aankomende nieuwe generatie consoles zal de opvolger van de PlayStation 2 in het Sony Music complex in Culver City voor het eerst aan het grote publiek getoond worden. Dit vindt plaats op maandag 16 mei om 15:00, precies drie uurtjes voordat Microsoft haar nieuwe console aan het publiek toont. houdt Sony in het Sony Music complex in Culver City de presentatie van de nieuwe console.
Aangezien de presentatie van Microsoft in Los Angeles gehouden wordt, zal het voor de persmuskieten behoorlijk moeilijk worden om bij beide presentaties aanwezig te kunnen zijn. De specificaties van beide consoles zijn al voor een groot deel bekend. Wat nog rest zijn de designs en de officiële benaming van de consoles. Wat zeker niet onbelangrijk is, is de hoeveelheid RAM waarover de beide consoles gaan beschikken. Ook hierover is er nog geen duidelijke informatie te melden.
Nintendo zal de presentatie van de Revolution niet ten tijde van de presentaties van de concurrentie houden, maar zal volgens traditie op dinsdag de presentatie houden.
Reacties op: Presentatie PS3: Sony is Microsoft te snel af
Slapper
mooie timing zeg, van Sony!
kut, nog steeds een maand wachten… dan had ik toch ook weer wel tot de E3 kunnen wachten, maar ja, dit is natuurlijk alleen maar goed nieuws
havik
Dragtster
Dragtster
Snake NL
lekkerbek312
Snake NL
lekkerbek312
Wolf
Erik_XP
Zo heeft natuurlijk elk bedrijf zijn eigen tactieken, maar ik wou het ff opmerken voor de mensen die dit nog niet doorhadden, waarom beide apparaten nu al gepresenteerd worden. De PSP is overigens ook niet voor niets sneller op de markt gebracht. (mijn inziens TE snel)
Budface12
Darth_Venger
Afterburner
Leuk dat ze als eerste hun nieuwe console showen, maar showen en ook daadwerkelijk op de markt brengen zijn 2 aparte dingen. Ongetwijfeld gaat de PS3 een impact maken op de E3. Maar als Microsoft hun X-Box 2 eerder weet uit te brengen dan gaat Sony het toch al moeilijk krijgen.
Ben trouwens benieuwd hoe klote de productie van de PS3 gaat worden. De PS2 is al sinds de release niet goed leverbaar, de PSP heeft nu al grote problemen en de PS3 komt daar nog is bovenop? Ouch.
mctroidburger
[edit] ik ben misschien niet bevoegd om dit te zeggen maar DRA0100, geen double posting, gebruik de edit optie word alles een beetje overzichtelijker
[edit] reactie op jahoor: kijk es wie het zegt =/
anonymous
ik kan je wel vertellen en vele met mij, de ps3 wordt sick geloof mij nou maar.Sony ownt bijna alles als je naar de wereld verkopen kijkt.(ik ben geen fanboy hoor speel liever counterstrike source ,half life 2 ,doom3,UT2004 en cod en veel meer vette shit op men PC)
ps HEB GEEN ENKEL CONSOLE!
peace out
Darth_Venger
Zwijntje
Maar los van alle fanboy geouwehoer: de PR machine van Sony is onovertroffen.
Geen ander bedrijf heeft dat zo goed in de gamevingertjes als Sony. De hele hype rond de Cell chip vond ik ook al erg goed opgezet. Er is nog niemand die dat ding werkend heeft gezien en hij is nu al 'legendarisch'.
Het presenteren van de nieuwe machines heeft niets met kwaliteit te maken, maar met PR. En dat gaat Sony ongetwijfeld winnen.
Ben benieuwd welke truuk ze uit gaan halen op de 16e…
Harron007
LordTeddybear
Maxcre8