Ontwikkelaar Factor 5, vooral bekend van de Star Wars spellen Rogue Squadron II en Rebel Strike, werkt momenteel aan een PS3 titel voor Sony Computer Entertainment. Over het spel, getiteld Lair, is nog niet veel geweten, maar een korte trailer geeft al wel weg dat draken een grote rol in het spel zullen spelen. We zien in het filmpje hoe een parmantige draak in gure weersomstandigheden van een berg opvliegt, om zich te begeven in het luchtruim waarin tientallen draken rondvliegen.
Het filmpje begint met de tekst dat alle beelden die je te zien krijgt, werkelijke ingame beelden uit het spel zijn! Dit in tegenstelling tot een aantal PS3 filmpjes die Sony op de E3 vertoonde. Bekijk het filmpje zelf om alvast een blik op de volgende generatie games te werpen.
Reacties op: Prachtige draken in trailer Factor 5's PS3 titel Lair
anonymous
Beano
Laten we er maar eerlijk over zijn: het gaat niet goed met Sony en er is geen verbetering in zicht.
Rav3n0us
JosVerstappen
jantjegoestobollywood
Ten tweede vindt ik Sony nou ook niet zo sterk terug komen. Ze plakken er appart voor tegenwoordig dat het zogenaamd allemaal ingame materiaal is terwijl het duidelijk niet zo is. Het is geen filmpje en het wordt misschien door de engine gerenderd maar hehe een spel speel je niet vanaf de positie die ze in deze trailer laten zien ;P. Vreemd vindt ik wel dat ze het bij de andere spellen het er niet voor geplakt hebben.
Maar goed we zien ook wel als beide consoles er eenmaal zijn .
Scotch
En das alleen op PSP-gebied, want wat betreft de PS3 is ook niet alles rozegeur.
soul2soul
Dit ziet er zeer goed uit, voor een real-time technische demo. Want laten we eerlijk zijn 2 gedetaileerde drakken op het scherm zonder achter grond moet niet zo moeilijk zijn voor een next gen systeem.
Maar met al die draken wordt het al iets beter. Ze passen zeker een trukje toe die ze ook met de RS games hebben gedaan LOD. Maar het resultaat is er.
Alleen is her geen X360 kill stuff.
jantjegoestobollywood
partypeet
Want zn jullie de drie sonymusketeers!!One for all,all for sony???
Maareh tegenwoordig rijden ze niet meer zo vaak de grindbak in he en aangezien je van de rest van formule 1 niet zoveel verstand hebt,gaat het meepraten daarover ook al niet op.
partypeet
Ethiraseth
HORUS12
schnumi
Getuige de Factor5 games op de Gamecube die staan nog steeds zeer hoog kwa graphics en bij Factor5 draait alles om graphics.
Erik_XP
Overigens zowel de DS als de PSP verkopen goed, alleen moet de handheld van Sony nog winst gaan maken omdat ze gewoon veel verlies maken op de verkoop van het apparaatje. Welk bedrijf de meeste winst heeft gedraait op het einde is de grote winnaar natuurlijk. Alhoewel het Sony ervoor al ook om ging de markt open te breken en dat lukt ze aardig, wat dat betreft heeft sony dus gewonnen, en nintendo maakt al lekker winst op de DS dus die heeft ook gewonnen. Dus conclussie ze winnen allebij wat deze ronde
Erik_XP
Erik_XP
Erik_XP
Erik_XP
Zwijntje
Laat Sony nou eerst maar eens met wat échte ingame beelden aankomen. Tot nu toe zijn het alleen maar ge(pre)renderde techdemo's.
Er is geen o.a. geen interface te bekennen…
Beetje suf dat zoveel mensen daar (alweer) intrappen.
Snake NL
Heb jij een interface gezien in Gears of War?,..of PGR3? of Testdrive?…je moet toch wel snappen dat ze dat pas op een later stadium tonen. In de RE5 trailer zag je ook geen interface…dat zie je ook nooit in een trailer.