Gamer.nl gaf de games een 7 en schreef: "Pokémon: Let’s Go, Eevee en Pikachu zijn bedoeld voor nieuwelingen en fans van de serie die op zoek zijn naar een flinke dosis nostalgie. De games zijn visueel aantrekkelijk en schattig, waarbij de gebieden, trainers en soundtracks grotendeels behouden zijn. Op gameplaygebied is het spel lekker simpel en intuïtief en heeft het veel weg van Pokémon Go. Voor de doorgewinterde, competitieve Pokémon-speler is de game echter te eenvoudig en oppervlakkig."
Nieuws
In een krappe week zijn er wereldwijd drie miljoen exemplaren van Pokémon: Let's Go, Pikachu! en Eevee! verkocht.
Dat maakte The Pokémon Company bekend via Twitter. Daarmee zijn het samen de Switch-games die het vaakst zijn verkocht in één week tijd. De spellen verschenen wereldwijd op 16 november.
Reacties op: Pokémon: Let's Go-games in een week drie miljoen keer verkocht
Dokter Caspari
Daar komt bij dat ze de mensen die via deze weg voor het eerst een 'Pokemon-game' spelen warm voor de RPG van straks. Weten zij veel dat die game niet volgens een zelfde format wordt ontwikkeld, ze kopen hem wel.
Goed over nagedacht dus.
XtraLinkUK
TheBigN93