Nieuws
Returnal

PlayStation 5-exclusive Returnal krijgt pc-release

Roguelite bullet-hell-shooter verschijnt ergens in 2023 op pc

Geschreven door Michel Musters op
Returnal komt in de loop van 2023 naar pc, zo is tijdens The Game Awards aangekondigd.

Returnal kwam vorig jaar april op PlayStation 5 uit. Het spel is ontwikkeld door de studio Housemarque, dat inmiddels onderdeel is van Sony. De game is een soort roguelite bullet-hell-shooter waarbij spelers een vreemde planeet aandoen en moeten proberen te overleven tussen de vele gewelddadige wezens.

Er gingen al geruime tijd geruchten over een pc-versie van de game. Niet alleen brengt Sony steeds meer van diens first-party games naar pc, het spel werd ook al vermeld op SteamDB en de uitgelekte GeForce Now-lijst.  Een precieze releasedatum voor de pc-versie is nog niet bekend.

De PS5-versie scoorde een 8 op Gamer.nl: "Returnal combineert de adrenaline van een bullet hell-shooter, de diepgang van een roguelike en de allure van een blockbustergame. Die bijzondere mix zorgt voor een spelervaring die net zo onvergetelijk is als onvergeeflijk."

Dit artikel delen:

Lees meer

Company of Heroes 3 bevestigd voor PS5 en Xbox Series Releasedatum van Street Fighter 6 bevestigd
1

Reacties op: PlayStation 5-exclusive Returnal krijgt pc-release

  • Om te reageren moet je ingelogd zijn. Nog geen account? Registreer je dan en praat mee!
  • avatar

    Robskeee

    • 9 december 2022 08:18
    Iemand deze gespeeld? Ziet er een beetje uit als Nier maar dan iets meer richting shooter.

    Wanneer je een reactie plaatst ga je akoord met onze voorwaarden voor reacties.

 

Wanneer je een reactie plaatst ga je akoord met onze voorwaarden voor reacties.