Polygon deed navraag over deze functionaliteit nadat Sony het eerder al in een presentatie voor retailketen GameStop liet vallen. Toen werd vermeld dat de nieuwe PS Eye, een camera die bewegingen van de speler kan registeren, ook ondersteuning voor stembesturing en gezichtsherkenning biedt. In welke mate is echter nog niet bekend. Sony zegt hier nog voor de lancering van de PS4 in november meer details over te geven.
Het is daardoor nog onduidelijk in hoeverre de functionaliteit vergelijkbaar is met die van Kinect voor Xbox One, Microsofts nieuwe console. De Xbox One kan bijvoorbeeld aangezet worden via een stemcommando. Ook kunnen spelers met hun stem door het menu navigeren. Deze features zijn bij de lancering van de Xbox One in november enkel volledig beschikbaar in de Verenigde Staten, Canada, het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk en Duitsland. Andere lanceerregio's, zoals Spanje, Italië en Brazilië, krijgen aanvankelijk een beperke ondersteuning van stembesturing.
Reacties op: PlayStation 4 biedt stembesturing via PS Eye
Two-fists8
Aquemini
AzorAhai
Soldier_hard
JeMoeder69
drift1971
drift1971
F...theHaters
Ik gebruik die troep niet, dus ben wel blij dat sony dit als iets extras gebruikt.
xbone kan niet eens zonder kinect draaien terwijl ps4 je gewoon laat kiezen.
Jonathan078NL
Repeltepeltje
http://www.piratenschip.net/video/ps4-voice-control/
geert1
Edit: Aan het aantal minnetjes te zien halen mensen hier uit dat ik een Sony fanboy zou zijn. Ik heb niks tegen de Xbox One en de Xbox 360 op zich, alleen tegen het overdreven stimulatiebeleid van de camera-functies. Die vind ik zwaar overrated, maar de nieuwe console op zich is een prima ding, met een aantal toffe exclusives. Zodra Gears of War zich daarbij aansluit wordt het nog des te interessanter.
MikkelE30
n de kudde achterna lopen?
blazingfirehawk
coola
AzorAhai
cyberbeast41
cyberbeast41
cyberbeast41
Shadowkid
JeMoeder69
De enige die nog een beetje normaal doet is Nintendo, maar dan zit iedereen weer over graphics te zeuren.