Rockstar Vancouver werkt al jarenlang in het geheim aan een nieuw en verfrissend spel dat op de E3 eindelijk onthuld zal worden. Het spel draagt de naam Bully en zoals de naam doet vermoeden, staat pesten centraal in dit spel. Het spel kiest voor een humoristische, tongue-in-cheek aanpak van dit onderwerp.
Het decor van Bully is natuurlijk het schoolplein, en wel die van de Bullworth Academy. Het leven van een scholier is niet makkelijk. In Bully zul je andere pestkoppen te slim af moeten zijn terwijl je zelf je minderen te grazen neemt. Je krijgt het in het spel ook regelmatig aan de stok met leraren. De inzet van een gevecht is soms ook een meisje, dus er staat sowieso wat op het spel! Op de E3 zal Bully achter gesloten deuren getoond worden. De normale sterveling zal tot de oktober van 2005 moeten wachten, wanneer het spel op PS2 en Xbox wordt uitgebracht.
Reacties op: Pesten en gepest worden in Rockstar's Bully
playertony
Erik_XP
Zo te zien komt er nog een helehoop goeds op de X-box uit.(zie ook andere aankondigen die geshowed worden op de E3)
/ontopic
Kwa origneliteit klinkt dit spelletje in elk geval ook weer als een toppertje, Rockstar heeft mij in elk geval nog niet echt teleur gesteld. Maar eerst ff de E3 afwachten.
Imhotep1337
Erwie
PrimePigmee
Untitled Player
Anyway, over rockstar gesproken, k kan echt niet wachten op GTA:SA(xbox)
verder lijkt me dit niet echt een leuk spel
Imhotep1337
SilNiN
Zout in open wonden voor sommige groeperingen volgens mij…
Totibbs
Dus als je andere kinderen op je computer kan pesten, hopelijk gebeurd het dan ook niet meer in het echt.
Het zou wel jammer zijn als huidige pesters op ideeen gebracht worden dankzij dit spel.
mctroidburger