De patch is 2 gigabyte groot, waarvan het grootste deel bestaat uit datapakketten ter voorbereiding op het mappakket Back To Karkand. De update moet verder 29 bugs oplossen en maakt 35 veranderingen aan de wapenbalans. Zo is de tactical light-uitbreiding voor geweren minder sterk gemaakt.
Omdat er ook een update gedaan moet worden op de servers van de game, zullen deze vanaf 9 uur 's ochtends voor onbekende tijd offline zijn.
Reacties op: Patch PC-versie Battlefield 3 verschijnt dinsdag
Bennyzeb
tankie1100
spanny
eddie010
Boem777
Anaujiram
spanny
Effe keer je internet kabel erin steken of je wifi instellen op je 360 als je nog steeds wacht op de eerste update.
Hellraidermike
ProSkateR
cuwl2kill
Aquemini
Regulerkil
Anaujiram
nvm, heb het al gevonden op battlelog.
Ghostfire
Nailgun
trotsepapa
Humpdog
Thepriest10
Ezio Auditore da la la la
ook jammer dat de jets nu geen distroy bonus meer krijgen, zo kon je best veel punten scoren
eenige punt wat wel verbeterd is in mijn voordeel de Usas-12(shotgun) de frag rounds doen meer damage, waardoor je sneller kills kunt maken(zeker met de 7x scope, heb zo mijn longest headshot gemaakt(300m tot nu toe?)
huntedjohan