
Nieuws

intro text
Op de website OurColony.net, de briljante teaser-website voor de Xbox 360 is een nieuw plaatje verschenen dat hint naar één van de launchtitels voor de volgende generatie Xbox console: Perfect Dark Zero. Deze game van Rare is een opvolger van de succesvolle Nintendo 64 game Perfect Dark. Op het plaatje zien we de heldin uit het spel, Joanna Dark, die er aanzienlijk anders uit ziet dan op een eerder stukje artwork dat een aantal jaren geleden verscheen. Perfect Dark Zero wordt een tactische actiegame die wordt omgeschreven als een mix tussen Counter-Strike, Halo en Splinter Cell. Op de E3 wordt het spel naar alle waarschijnlijkheid, volledig uit de doeken gedaan.
Reacties op: OurColony onthult Perfect Dark Zero heldin Joanna Dark
Ronn
MrWoef
SikTh_
kreative
LordTeddybear
miLC
rstyled
Batista
Want daar is nu weinig meer van over…(veel valt te wijten aan de split met the big N, de val van de sterkste collaboratie die er ooit is geweest in deze business)
Ik hoop dat er talent van bungie heeft meegeholpen aan dit spel, want free radical heeft het talent dat de shooter-afdeling van Rare onder handen had volgens mij, ik hoop echt niet dat deze franchise verneukt wordt , alleen al om de nostalgische waarde.
Shadow
Erwie
HyperVenom
partypeet
Maar perfect dark is geen nintendohistorie,maar rare historie!!,sonic voor het eerst op een andere console als een sega zien,dat was pas vreemd.
Damn,dreamcast rest in peace!!
PD0fan
PD0fan
PD0fan