Dat heeft Microsoft aangekondigd. De koekjes komen in de loop van deze maand in22 landen uit, waaronder in Nederland. In een pak zitten Oreo-koekjes met daarop het Xbox-logo, alsmede de actieknoppen van de controller en een richtingspijl.
Het idee is dat mensen deze koekjes in bepaalde volgordes kunnen leggen en zo codes kunnen vormen, die vervolgens via een speciaal daarvoor bestemde website ingevoerd kunnen worden.
Dat moet er voor zorgen dat mensen cosmetische items voor Forza Horizon 5, Sea of Thieves en Halo Infinite kunnen ontgrendelen. Hieronder zijn de cosmetische items te zien. Daarnaast maken deelnemers kans op prijzen zoals Xbox-consoles en Game Pass Ultimate-abonnementen.
Reacties op: Oreo-koekjes gebaseerd op Xbox ontgrendelen cosmetische items
GoofyZ3
fonsrutte
Niet gek ook dat al mijn haar uitgevallen is
ali3n8tor
jesus wie doet de PR daar
Aerofox81
kleinekoosjer
Aerofox81
watashi wa maurice desu.
Mensen geloven alles. Ook als ze stug durven te zeggen dat ze niet gevoelig zijn voor laster en roddels. We zijn allemaal gevoelig voor een verhaal.
En het mooie is meestal zijn het de mensen die iets van zichzelf al niet lekker vinden of niet leuk vinden. Iemand die Oreo enorm haat of al smerig en raar vind smaken zal ook eerder negatieve berichten geloven dan iemand het super lekker vind.
Dat is menselijk en daarom zijn we allemaal gevoelig voor leugens en bedrog. Ook als die niet waar zijn en dus al leugens en bedrog op zichzelf zijn.
turkieturkiei
Cancelcultuur was da?
Deadspacer
coola
Denken ze nu echt dat iemand zoals ik die koekjes op volgorde ga leggen
bleacdemon
LarsCornelis
GoofyZ3
Robbert.