
Nieuws

intro text
De Vlaamse ontwikkelaar Larian Studios heeft vandaag de eerste screenshots vrijgegeven van de nieuwe, inhouse 3D engine die men voor toekomstige RPG spellen zal gaan gebruiken. De engine maakt onder andere gebruik van de SpeedTree technologie voor het genereren van bomen en de Meqon physics engine. Het eerste spel dat waarschijnlijk van de engine gebruik zal maken is Divine Divinty 2, de opvolger op Larian's eerste en behoorlijk succesvolle RPG spel. Onderstaande screenshots stralen alvast een heerlijk, gezellig sfeerske uit.
Reacties op: Ontwikkelaar Larian onthult next-gen RPG engine
LordTeddybear
=HellFire=
Murazor4096
JonaKay
ontopic:
ziet er goed uit!!
JosVerstappen
sithwatcher
cod_for_ever
JosVerstappen
Ik pas gewoon voor die overdaad aan schaapblaat-hype-opmerkingen die nergens op gebaseerd zijn. Dus, ja dit is mooi, maar nee, dit is niet groundshaking next-gen maar gewoon de volgende stap die de huidige iets dikkere PC-configs al makkelijk aankunnen.
hacka
Captain_Duck
Rustic
Duran
dat onze buren weer met een ged spel gaan komen.
Trouwens : de screens zien er mooi uit, maar niet supergeweldig, maar dat hoeft ook helemaal niet : het is de gameplay die een spel maakt of breekt en als het er dan nog mooi uitziet ook is dat mooi meegenomen.