"We kunnen nu bevestigen dat alle assets van OnLive, Inc. gekocht en geïntegreerd zijn in een nieuw opgericht bedrijf met substantiële financiering", zo leest het statement. "De services van Onlive Game en Desktop blijven gewoon intact, net zoals alle OnLive apps en apparaten, mede als alle gameproductiviteit en partners."
"Het nieuwe bedrijf neemt een groot percentage van alle afdelingen van OnLive's werknemers aan", vervolgt het statement, "en is van plan meer mensen aan te blijven nemen, waaronder extra OnLive-werknemers. Alle eerder aangekondigde producten en services, inclusief die nog in de maak zijn, blijven bestaan en er wordt geen tijdelijke storing in de OnLive-services verwacht."
Berichten buiten het bedrijf praten over een ontslagpercentage van vijftig procent. De identiteit van het bedrijf dat OnLive heeft gekocht blijft onbekend. Volgens diverse berichten werden werknemers van OnLive gisteren met dozen vol met eigendommen gespot voor het kantoor van het bedrijf.
Reacties op: OnLive opgekocht, ontslaat deel van werknemers
Zukoru
Toly
LadyDeathWish
Linksquest
ravenger
Elazzja
Maar na de demo kreeg ik een optie om BF3 te kopen en dat ging via Origin. Maar dat spel heb ik dus al.
Blikje-killer
Cryptical
Vriess