Met Google Earth kun je zo'n beetje elk plekje op aarde vinden en bijna inzoomen tot in de keuken van een een bewoner in de betreffende plek. Word de aarde je te klein, dan kun je je nu ook uitleven op de virtuele wereld van Azeroth, het gebied waar World of Warcraft zich afspeelt.
Google heeft Azeroth in kaart gebracht waarbij je in kunt zoomen op elk beekje, dorpje en heuveltje. Maar ook geeft het aan waar je bepaalde herbs, ore's en schatten kunt vinden.
Reacties op: Nooit meer de weg kwijtraken in WoW
Navanax
Maar waar is Teldrassil gebleven op dat kaartje hierboven?
Om3g4
of zitten er gewoon teveel mensen op? =)
Ezra
Icke
aapman
je kan niet inzoomen, je ziet alleen kalimdor, heel leuk allemaal, maar na 1X zoomen komt er, do not have a zoom lvl this close, of hoe dan ook.
nee, bent beter af met de ingame map.
RefriedNoodle
Maar dan nog is het idd redelijk nutteloos… worldofwar.net/cartography is een betere resource, met alle flight paths, resources, quests en whatever. Welliswaar statisch, maar dat zegt dus weinig in dit geval.
Lethal Tiger
Wordt de aarde je te klein
Probeer dit soort spelfouten alsjeblieft te voorkomen Iris. Ik zag dat je in je VPRO nieuwspost ook al zulke fouten had gemaakt en dat is gewoon zonde, want zo komt GNL erg onprofessioneel over.
[/Positieve kritiek]
*GoD*
UnI
Geweldig onderbouwd, snap het helemaal
Zucht als je echt niks beters te doen hebt dat zoiets te posten moet je maybe je linkerhand/rechterhand maar weer boven je bureau uithalen ipv jezelf te plezieren.
Ontopic, is een leuk idee en als 100% af is zou dit een mooie uitkomst bieden voor meer games naast WoW.
Anvile
Misschien moet je maar effe op het forum keihard consolegamers gaan bashen? Dat is natuurlijk veel leuker, want iedereen weet natuurlijk dat als hij wat anders doet dan jij dat het automatisch verkeerd is.
noob.
fiercydragon
Ik blijf gewoon lekker doorgaan met het spelen van WoW.
en nou ff allemaal kappen met stom fanboy gedoe
xbox360zuigt
Sgt.NightFire
fiercydragon
gertje
Don Corleone
Nog een spel om aan te raden, runescape, mooi online game
Lethal Tiger
Die mening mag ik hier toch wel ventileren, dan hoef ik toch niet meteen op te rotten?! Ik kom hier al lang genoeg..
Als een nieuwsposter herhaaldelijk dezelfde fout maakt, dan mag je haar er best op wijzen. Als helemaal niemand kritiek heeft dan gaat het niveau alleen maar achteruit..
fiercydragon
=HellFire=
sailorsun