Geoff Keighley, de presentator en bedenker van The Game Awards, maakte de nominaties gisteren bekend. Zowel Red Dead Redemption 2 als God of War hebben acht nominaties. Ook A a in's Creed Ody ey, Celeste en Marvel's Spider-Man zijn vaak genomineerd.
Celeste, God of War, A a in's Creed Ody ey, Marvel's Spider-Man, Red Dead Redemption 2 en Monster Hunter: World maken kans op de award voor de game van het jaar. The Game Awards worden in de nacht van 6 op 7 december gehouden.
Hieronder volgen de categorieën en genomineerden voor The Game Awards 2018.
Game of the Year
- A a in's Creed Ody ey
- Celeste
- God of War
- Marvel's Spider-Man
- Monster Hunter World
- Red Dead Redemption 2
Best Ongoing Game
- Destiny 2: Forsaken
- Fortnite
- No Man's Sky
- Overwatch
- Rainbow Six: Siege
Best Game Direction
- Hazelight Studio / EA (A Way Out)
- Quantic Dream / SIE (Detroit: Become Human)
- Sony Santa Monica / SIE (God of War)
- Insomniac Games / SIE (Marvel's Spider-Man)
- Rockstar Games (Red Dead Redemption 2)
Best Narrative
- Detroit: Become Human
- God of War
- Life is Strange 2: Episode 1
- Marvel's Spider-Man
- Red Dead Redemption 2
Best Art Direction
- A a in's Creed Ody ey
- God of War
- Octopath Traveler
- Red Dead Redemption 2
- Return of the Obra Dinn
Best Score/Music
- Celeste
- God of War
- Marvel's Spider-Man
- Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
- Octopath Traveler
- Red Dead Redemption 2
Best Audio Design
- Call of Duty: Black Ops 4
- Forza Horizon 4
- God of War
- Marvel's Spider-Man
- Red Dead Redemption 2
Best Performance
- Bryan Dechart als Connor, Detroit: Become Human
- Christopher Judge als Kratos, God of War
- Meli anthi Mahut als Ka andra, A a in's Creed Ody ey
- Roger Clark als Arthur Morgan, Red Dead Redemption 2
- Yuri Lowenthal als Peter Parker, Marvel's Spider-Man
Games for Impact
- 11-11: Memories Retold
- Celeste
- Florence
- Life is Strange 2: Episode 1
- The Mi ing: JJ Macfield and the Island of Memories
Best Independent Game
- Celeste
- Dead Cells
- Into the Breach
- Return of the Obra Dinn
- The Me enger
Best Mobile Game
- Donut County
- Florence
- Fortnite
- PUBG Mobile
- Reigns: Game of Thrones
Best VR/AR Game
- Astro Bot Rescue Mi ion
- Beat Saber
- Firewall Zero Hour
- Mo
- Tetris Effect
Best Action Game
- Call of Duty: Black Ops 4
- Dead Cells
- Destiny 2: Forsaken
- Far Cry 5
- Mega Man 11
Best Action/Adventure Game
- A a in's Creed Ody ey
- God of War
- Marvel's Spider-Man
- Red Dead Redemption 2
- Shadow of the Tomb Raider
Best Role Playing Game
- Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
- Monster Hunter: World
- Ni no Kuni: Revenant Kingdom
- Octopath Traveler
- Pillars of Eternity II: Deadfire
Best Fighting Game
- BlazBlue: Cro Tag Battle
- Dragon Ball FighterZ
- SoulCalibur 6
- Street Fighter V Arcade
Best Family Game
- Mario Tennis Aces
- Nintendo Labo
- Overcooked 2
- Starlink: Battle for Atlas
- Super Mario Party
Best Strategy Game
- The Banner Saga 3
- Battletech
- Frostpunk
- Into the Breach
- Valkyria Chronicles 4
Best Sports/Racing Game
- Fifa 19
- Forza Horizon 4
- Mario Tennis Aces
- NBA 2K19
- Pro Evolution Soccer 2019
Best Multiplayer Game
- Call of Duty: Black Ops 4
- Destiny 2: Forsaken
- Fortnite
- Monster Hunter: World
- Sea of Thieves
Best Student Game
- Combat 2018
- Dash Quasar
- JERA
- LIFF
- RE: Charge
Best Debut Indie Game
- Donut County
- Florence
- Mo
- The Me enger
- Yoku's Island Expre
Best Esports Game
- CSGO
- DOTA2
- Fortnite
- League of Legends
- Overwatch
Best Esports Player
- Dominique “SonicFox” McLean
- Echo Fox
- Hajime “Tokido” Taniguchi
- Jian “Uzi” Zi-Hao
- Oleksandr “s1mple” Kostyliev
- Sung-hyeon “JJoNak” Bang
Best Esports Team
- Astralis – CS:GO
- Cloud9 – LOL
- Fnatic – LOL
- London Spitfire – OWL
- OG – DOTA2
Best Esports Coach
- Bok “Reapered” Han-gyu – Cloud9
- Cristian “ppasarel” Bănăseanu – OG
- Danny “zonic” Sørensen – Astralis
- Dylan Falco – Fnatic
- Jakob “YamatoCannon” Mebdi – Team Vitality
- Janko “YNk” Paunovic – MiBR
Best Esports Event
- ELEAGUE Major: Boston 2018
- EVO 2018
- League of Legends World Championship
- Overwatch League Grand Finals
- The International 2018
Best Esports Host
- Alex “Goldenboy” Mendez
- Alex “Machine” Richardson
- Anders Blume
- Eefje “Sjokz” Depoortere
- Paul “RedEye” Chaloner
Best Esports Moment
- C9 Comeback Win In Triple OT vs FAZE
- G2 Beating RNG
- KT vs IG Base Race
- OG’s Ma ive Upset of LGD
- SonicFox Side Switch Against Go1 in DBZ
Content Creator of the Year
- Dr. Lupo
- Myth
- Ninja
- Pokimane
- Willyrex