George Harrison van Nintendo of America heeft in het eeuwige plaagstootjes gevecht tussen Nintendo, Microsoft en Sony kritiek geuit op de directe concurrenten van Nintendo. Dit deed hij in een interview met Wired: "Sony en Microsoft hebben niet het DNA om te begrijpen hoe wij slagen met de klanten die we hebben". In andere woorden, Harrison vindt dat de andere twee vooral goed zijn in het aanspreken van een specifieke doelgroep, maar niet goed zijn in het aanspreken van verschillende doelgroepen over de hele linie. Natuurlijk duidt Harrison ook op het succes dat Nintendo heeft gehad met de Nintendo DS en de Wii onder het non-gaming publiek.
Ook bekritiseert hij de Sony met het op de proppen komen van de Sixaxis en Microsoft met het uitgeven van Viva Pinata door te zeggen dat ze niet echt geslaagd waren.
Het is echter niet allemaal negativiteit uit de mond van Harrison. Op de site van Wired staat het uitgebreide interview waarin naast geleverde kritiek ook te lezen is over de plannen van Nintendo met de huidige markt.
Reacties op: Nintendo: "Sony en Microsoft snappen niets van onze markt"
ITC4LIFE
Exalian
:S ligt het aan mij, of klopt die zin niet helemaal???
En die link naar het interview werkt ook niet…
nawo
Fierce Deity
nawo
eibert
En waarom zou microsoft geen kiddy game mogen uit brengen met mooie grafx dit kan nintendo niet zeggen ^^ grafx gezien dan.
joris09
Maar een echte gamer moet nu wel niets meer hebben van NIntendo,nu verkopen ze die handel nog wel, maar als de 360 in prijs zakt en de hype is over dan krijg je die console zelfs aan de straatstenen niet meer kwijt!
George Harrison zou er beter voor zorgen dat er eens een deftig spel op de wii komt dan zou ik er misschien één durven kopen als hij 150€ in prijs zakt en dat je er online ook ietsq nuttig mee kan doen.
I rest my case!
nawo
Kawaii Chiko
Nee die uitspraak toont inzicht en kennis.
xBALOx
Pensmaster-B
alleen de first party titels zijn goed, same shit diffrent console
de goede nes / snes tijd terug laten komen zit er denk ik bij nintendo niet meer in
Teknootje
En dat blijkt nu dus en beginnen ze nu pas aan het ontwikkelen voor de Wii. Dat is heel spijtig voor ons Wii-bezitters. want momenteel staat dat ding dus stof te happen.
ArjanN
SjaakHaas
ps. leuk konijntje!
mad max
Vichan
I rest my case.
cende
En dan maar wachten op super paper mario *zucht*
Dutchblast
Wii: Mario, Mario, Zelda, Wario, Kuttekeningen
Playstation: Singstar buzz zijn leuke party games.. en een hele hoop games voor singeplayer
Xbox: veel multiplayer games via xboxlive bijv.. voor alles wat
Die controller van de wii begon me ook al snel te vervelen.. als bewoog je dat ding al 2 cm sloeg je de bal raak met wii tennis.
De playstation heeft dat sixaxis ff wennen maar grappig en viva pinata is beter als die games op de wii
Lord Vampire
Str1ngS