Meestal zijn de grote bazen van consolefabrikanten maar wat blij als gamers dolenthousiast met de nieuwe speeltjes aan de gang gaan. Maar twee grote Nintendo-bazen, Satoru Iwata en Shigeru Miyamoto, vinden dat het met de Wii iets te ver gaat. Wat is namelijk het geval: er zijn een aantal gevallen bekend waarbij mensen in hun enthousiasme hun Wii-mote tegen de televisie aangegeooid hebben.
Nu zit er wel een touwtje aan de Wii-mote vast, dat om je pols zit, maar dit is dus niet stevig genoeg gebleken. Nintendo heeft de Wii en al zijn componenten uitgebreid getest, dus ook het touwtje. Nintendo-president Iwata heeft een intern onderzoek aangekondigd naar deze kwestie.
Iwata wijdt dit probleem aan een te groot enthousiasme van de gamers. Ook Miyamoto deelt deze visie. Hij vertelt de gamers om toch maar iets minder enthousiast te zijn: "We moedigen mensen aan om te begrijpen dat je niet zo enthousiast hoeft te zijn, maar dat je de besturing goed moet begrijpen om de beste speler te worden. We bekijken de situatie om andere methoden aan de man te brengen om gamers te kalmeren zodat ze de controller niet meer weggooien."
Hier zie je de problemen waarover wordt gesproken. Hoewel het tamelijk ludiek klinkt dat deze mannen oproepen om vooral niet te enthousiast te doen, is de boodschap doodserieus.
Reacties op: Nintendo-bazen manen opgewonden Wii-fans tot rust
Fierce Deity
Mr.Demandred
mensoc
Nog een teken dat ze alles hebben gehaast om de PS3 voor te blijven.
djsonicx
Brainstorm4ever
djsonicx
Adelaar
Freez
bove027
Wie is er zieliger?
Concrete
Concrete
Mesijs
Erik_XP
Persoonlijk vind ik dit ondanks dat ik Nintendo een warm hart toe draag een echt enorme blunde. Ik heb hier thuis ook wel wat touwtjes liggen en die zijn niet bepaald speciaal maar die zal, een mens nooit en tenimmer zomaar kapot krijgen, ook niet bij extreem gebruik.
=HellFire=
SpookDeMc
deboon
JaapGoose
Mwah… met Zelda vermaak ik me offline ook prima hoor. En zo overbodig is Weer & Nieuws niet. (Hoewel m'n Mediacenter dat ook prima doet.. maar die doet er weer te lang over om op te starten uit standby)
mensoc
Is het kindje op z'n wii teentjes getrapt? Gaat erg makkelijk hier.
MisMatch
ReLaX
mensen die zichzelf niet kunen beheersen, das hun probleem