Dat heeft studiohoofd Neil Druckmann onthuld in een artikel van de New Yorker, waarin ook allerlei details over de aankomende HBO-serie gebaseerd op The Last of Us werden onthuld.
Aan het einde van het artikel meldt Druckmann dat hij aan een cameraman van de aankomende The Last of Us-serie heeft gemeld dat diegene welkom is in de game-ontwikkeling. Vervolgens meldt hij dat zijn volgende project een game is "die meer gestructureerd is als een televisieserie". Om dat te bewerkstelligen, schrijft hij het script niet alleen of met één collega, maar met een complete schrijverskamer, vergelijkbaar met hoe tv-shows worden geschreven.
Meer details over het project zijn er nog niet. Het is verder alleen bekend dat Naughty Dog aan een multiplayerproject in het The Last of Us-universum werkt, maar het is onwaarschijnlijk dat het artikel dat project beschrijft. Hoogstwaarschijnlijk heeft Naughty Dog dan ook minstens twee games in ontwikkeling.
Reacties op: Nieuwe Naughty Dog-game is gestructureerd als televisieserie
Snoop213
Mmo-veteran
Liquidshake
Mmo-veteran
Iconic
Ja, hij is echt zo'n uber fanboy met dat kinderachtige gedrag!
Liquidshake
Mmo-veteran
Liquidshake
gimbal2
coola
Dokter Caspari
coola
Dat zijn juist de games waar ik snel af haak. Ik moet een definitieve Endgame hebben. En iets om naar toe te werken. In game gedropt worden en doe maar wat je wilt doen heb ik niet veel aan.
Riyakuya
Ardyn
Het gaat om het punt dat er meerdere hoofdschrijvers zullen werken aan de game om, zoals bij een tv-serie, het verhaal te verdelen onder meerdere eindverantwoordelijken.
TripleR40
coola
De series X/S diend vooralsnog nogsteeds enkel als B machine.
Don Carpaccio
zelfs Phil Spencer speelt God of War Ragnarok bij gebrek aan games.
coola
En terwijl hij die speelt vraagt hij zich af. Why ain't my GoW games so good as Sony's GoW
Bart81
Beetje hetzelfde als het andere kamp op deze website als het over de Xbox gaat.
TripleR40