We hebben je een e-mail gestuurd!
Ga naar je inbox om je mail adres te verifiëren en je registratie te voltooien.
Oops… er ging wat mis.
Ons team heeft een bericht gehad en is het probleem aan het verhelpen. Probeer het op een later tijdstip nogmaals.
Dit token is niet meer valide.
Als je zojuist een account hebt aangemaakt probeer dan in te loggen.
Je aanvraag is verstuurd
Er is een e-mail verstuurd naar .
Wachtwoord herstellen
Je wachtwoord is aangepast.
Bevestigingsmail verstuurd!
Check je mail (op het adres wat je ingevuld hebt).
In de mail zit de bevestigings link waarmee je vraag zichtbaar wordt.
Reacties op: Nieuwe geruchten rond annuleren LOTR: The White Council
anonymous
Jmmr. was wel benieuwd naar wat dit ging worden.
=HellFire=
Grid_lock
RegisV
Vichan
Dark Sepiroth
Want om eerlijk te zijn had de games rondom de franchise veel beter uitgewerkt moeten worden. Ik weet zeker dat als EA of welk bedrijf dan ook gewoon hun beste steentje zou bijdragen aan de game zonder alleen maar poen rondom hun hoofd, dat de serie het op het moment nu veel beter zou doen.
Ik zeg niet dat elke LOTR game slecht is maar er zijn maar weinig waarvan ik "wauw" kan zeggen. Om eerlijk te zijn geen een.
4play
Dandor
lees het eerste nieuws bericht maar eens van deze game
iedereen zij al dat ea het zou verpesten
Dandor
want Peter Jackson gaat nog 2 films maken!
Hij gaat namelijk "The Hobbit" verfilmen!
Ook gaat hij een film maken die het verhaal van bilbo en het verhaal van lord of the rings met elkaar verbind.
Dit heb ik teminste gelezen op de nieuws site van planet
PleePotX
PleePotX
Breepee
Vampyre Warrior
The hobbit gaat over Bilbo Baggins…tenzij er 2 boeken over Bilbo zijn dat niet et geval is dan word et ma 1 film!
Maar Mr Jackson mag zich zeker ook wagen aan The Sillmarillion!
Vichan
Flowz0r
Zoals ik het lees is de ontwikkeling tijdelijk stopgezet, zodat ze de problemen in het management op orde kunnen brengen. Zorda dat gebeurd is, zal wss de ontwikkeling weer verder gaan.
Typhoon50
NecroN
pelikaan
Echt JAMMER
Blackdevil NL
Michiel4life