"Kan de nieuwe Dirt-game zich meer op rally richten?", aldus een fan op Twitter. "Veel van ons missen de Colin McRae-games met langere ritten van begin- naar eindpunt." Chief game designer Paul Coleman antwoordt: "Ja, dat kan en dat gaat ook gebeuren."
Een nieuwe Dirt-game is nog niet officieel aangekondigd, maar Codemasters hint er al wel langer naar. Vorig jaar via een foto van een rallywagen en dit jaar meldt het bedrijf dat het mogelijk aan meerdere rallygames werkt.
Reacties op: 'Nieuwe Dirt-game richt zich meer op rally'
ultraspaz
Dat klopt. eigenlijk al vanaf Dirt (1)
die xgames / ken block troep hoef ik niet in mn rally games.
Pug205GTi
Nicka187
Funkyjazz
dooder39
Ik hoop dat ze in DiRT 4 dan wat van beide doen, DiRT 2 + Colin McRae 2.0
Baukereg
Hopelijk laten ze wel die schijterige hulplijntjes op het wegdek weg die tegenwoordig zo vaak in racegames zitten. Ergerlijk!
SiS Anacreor
geert1
Hopen dat Dirt 4 verschillende modi en instellingen bevat zodat beide doelgroepen aan hun trekken kunnen komen. Maar volgens mij lukt dat nooit volledig met één enkele game, want de groep die gewoon wil racen, zit inderdaad niet te wachten op trucs en stunts.
Het zou voor de liefhebbers volgens mij het beste zijn als Dirt de reeks blijft voor arcade rally gameplay met trucs en stunts en alles, met daarnaast een andere reeks voor sim rally gameplay (gewoon racen, tegen ghosts, andere racers, enz). En zo'n reeks is er op het moment niet, of in elk geval niet eentje die het echt goed aanpakt.
Het zou goed kunnen dat er vroeg of laat weer een simulatie-rallygame uitkomt die echt de moeite waard is. Hoe dan ook benieuwd welke kant ze met Dirt 4 op gaan.
Reeserbleet
Akram Lechheb
fckn_wckd
Is hedendaags iets wat een beetje lijkt op RBR?
jason28
Excalibur82
Toch vond ik multiplayer modi als 'infected' (soort tikkertje met auto's) ook erg grappig.
piderman
DarkSlide.nl
Ik ben bang dat de groep liefhebbers ook te klein is om regelmatig op een goede sim getrakteerd te worden.
VTB
Prachtspel.
Nee, dat kunnen ze nu echt niet meer maken te moeilijke leercurve.
TTheuns
stefijn
chemicalscum
ps3wous