Van Crysis, de officieuze opvolger van Far Cry, is een nieuwe trailer vrijgekomen. De trailer in HD resolutie laat alvast zien tegen wie de speler moet vechten. Het lijkt erop dat de Koreanen wel het minste gevaar vormen voor onze hoofdpersoon. Gelukkig zorgt een bionisch pak voor de nodige "super human" krachten. Nieuwe beelden van een diepgevroren jungle geven ook een glimp van de afwisselende speelwereld van Crysis.
Je kunt de HD trailer onder andere hier en hier checken. De laatste link bevat ook een SD versie van de trailer.
Reacties op: Nieuwe Crysis HD trailer met buitenaardse beelden
aRtero
Gielz
Snake NL
Eglaerinion
Jungle ziet er weer super uit en heerlijk met een tank overal door heen raggen.
Flamer.nl
mad max
Reckuuza
Maiskolf
Maiskolf
BlackBull
anonymous
strangegun
Rent A Ham
Ik hoop toch wel dat ze er wat beters van maken dan FarCry. Het was een leuke game, maar toen die mutanten tevoorschijn kwamen werd het al snel minder leuk.
Ik hoop dat de aliens het niveau niet omlaag halen want dit kan zo ongelofelijk kickass om te spelen worden als het goed uitgewerkt is.
G.I.Joey
Dark Sepiroth
Soieso ben ik grafisch wel overtuigd. Iedereen wel. Maar ik hoop nu idd ook dat ik gewoon echt into the game kom.
Als dat zo zou mogen zijn dan zal ik deze game met genot spelen
[CyW]-=BigBear=-
batlefieldhunk
thijs_schipper
batlefieldhunk
universe
On-topic: het ziet er allemaal goed uit, ben benieuwd wanneer er een demo komt.