Volgens de CEO is het bedrijf al bezig met het demonstreren van technologie die veel verder gaat dan wat de huidige consoles kunnen bieden. "De technologie presteert niet alleen beter qua grafische kwaliteit, maar ook op het gebied van hardware en netwerkverbinding, et cetera", aldus Steve Perlman.
John Spinale van OnLive liet in een eerder interview met CVG weten dat het bedrijf al volop bezig is te onderhandelen met ontwikkelaars over kleinschalige games die van deze 'next-gen' graphics gebruikmaken. "We kunnen nog niets officieel aankondigen. Maar veel mensen hebben al interesse getoond in het maken van cloud-only games", zegt Spinale.
Reacties op: 'Next-gen graphics zijn al mogelijk op OnLive'
dubbelu
dillan-survivor
Overmind
RoyW
kleutscher
maar wat nou als je internet verbinding er mee kapt. ziggo upc etc.
dan kun je dus niet gamen:S
kleutscher
volgens mij alleen nog in de usa.
http://www.onlive.com/#1
edit:
werkt blijkbaar ook in europa.
net even uitgeprobeerd met demo.(just cause 2)
draait super soepel op mijn oude bak.
nu even dirt 3 proberen op mijn athlon x2 4800+ radeon 3650 4gig
damper
Baukereg
Baukereg
ultraspaz
[CyW]-=BigBear=-
Zolang niet iedereen een 100Mbit glasvezel verbinding thuis heeft met ping 1ms naar dit soort diensten is het sowieso kansloos imho.. Ja, de casual markt zal het wel weer geweldig vinden, maar voor serieuze gamers is dit niks.. Ik zie dit dan voorlopig ook als eenzelfde gadget als Move of Kinect.. Ik maak me al druk om de dpi van mijn muis, refreshrate van mijn monitor, inputlag van mijn TV, omdat ik snelle en precieze controls wil.. Kun je nagaan hoe ik over dit soort zaken denk die de (input)lag/vertragingen alleen maar enorm doen oplopen.. Mijn conclusie dus: leuke innovatie, maar het maakt gamen er weer niet beter op..
Sympharion
Sympharion
Xanadu
De video word gecomprimeerd naar 720p. En controls hebben een vertraging.
Sympharion
Sympharion
Er zal vast ook nog wel een update komen zodat het 1080p aankan.
Van vertraging in controls heb ik geen tot zeer weinig last van.
Xanadu
hanskleinenberg
Verder…tja..weet niet. Weet niet of het allemaal technisch mogelijk is wat ze zeggen, en weet niet of het een ontzettende hit zal worden. Eigenlijk weet ik niets dus wacht ik af
Xanadu
Xanadu
En die update zal best komen, maar dan moeten mensen wel de nodige bandbreedte hebben.
Daarnaast kan je de compressie zien, in de vorm van blokjes.
Vertraagde controls zijn een feit. Het verschilt echter per game en speler hoeveel last het brengt.