Ontwikkelaar Black Sea Studios, bekend van Knights of Honor, heeft zijn nieuwe RTS-game WorldShift uit de doeken gedaan. WorldShift situeert zich op onze ooit zo mooie planeet Aarde. Een meteoriet die op aarde neerstortte bracht een gevaarlijke ziekte met zich mee die de aarde voorgoed veranderde. Het deel van de mensheid dat de ziekte bespaard is gebleven heeft zich verenigd in vijf grote steden, terwijl de gemuteerden nu bekend staan als 'Tribes' en buiten de steden leven. De mensen en deze Tribes vormen twee van de drie rassen in WorldShift, een derde ras genaamd The Hive is nog in mysterie gehuld maar lijkt een buitenaards ras te zijn.
WorldShift belooft een snelle RTS te worden die uitermate geschikt zal zijn voor multiplayer. Met speciale runes en relics die overal in de spelwereld te vinden zijn kun je de ontwikkeling van je ras naar eigen inzicht tweaken. In plaats van een vooraf vastgestelde techtree belooft dit systeem dat elk ras tijdens elk spelletje WorldForge andere mogelijkheden heeft, wat voor een extra verrassingseffect zorgt. We zijn benieuwd hoe men dit heeft weten uit te balanceren. Verder belooft Black Sea Studios een zeer unieke coöperatieve Players vs. Environment multiplayermode.
Meer over WorldShift vind je op de officiële website. Wie het spel zal uitgeven is nog niet bekend. De eerste screenshots zien er alvast lekker uit, of beter gezegd: een stuk mooier dan Starcraft 2.
Reacties op: Mix van Sci-Fi en Fantasy in nieuwe RTS WorldShift
wilcodeh
NoCaH
Joennn
En ja ik weet dat gameplay > graphics.
Maar aangezien we al zeker weten dat Starcraft de gameplay al heeft..
OT: Het ziet er echt verdomd mooi uit, die vegetatie..
Talicus
De World of Warcraft approach.. :/
En bovendien kan het altijd nog mooier gemaakt worden, ik weet niet of jij de Starcraft plaatjes hebt gezien die gemaakt zijn met de Warcraft 2 engine, maar die zien er echt heel veel slechter uit dan dat het uiteindelijk is geworden ^_^
Emmertje Bert
Droniac
kreative
Captain