De livestream heet '/twitchgaming Showcase: ID@Xbox' en bevat volgens Microsoft in totaal meer dan honderd games van onafhankelijke ontwikkelaars. Zo zijn er nieuwe aankondigingen en spellen van Devolver Digital, DrinkBox, Curve Digital en Dear Villagers.
Verder kan men trailers en gameplaybeelden van meer van 25 spellen bekijken, waaronder het langverwachte S.T.A.L.K.E.R. 2, The WIld at Heart, The Ascent, Exo One, Second Extinction en Voidtrain.
De livestream wordt 26 maart om 17:00 uur Nederlandse tijd uitgezonden via onder andere het Xbox Twitch-kanaal.
Reacties op: Microsoft houdt indiestream met games als S.T.A.L.K.E.R. 2
hulstpower
kr1z
Jammer dat ik niet van multiplayer games hou (omdat ik te slecht ben).
Want al die gameplay elementen en wapen geluiden en customization enz enz die in Escape from Tarkov zitten zijn om te smullen; ik hoop dat er daarvan ook veel in s.t.a.l.k.e.r 2 gaat zijn.
edit: o ik zie nu dat die games niks met elkaar te maken hebben blijkbaar : https://www.escapefromtarkov.com/support/knowledge/27