Dat heeft het bedrijf aangekondigd via een e-mail aan eigenaren (via Upload VR). Eigenaren kunnen de vr-helm blijven gebruiken, maar er zullen geen nieuwe functies meer aan worden toegevoegd.
Daarbij kunnen gebruikers geen party meer opzetten. Ook is het vanaf 5 maart niet meer mogelijk om Horizon Home, het meta-universum van het bedrijf, te gebruiken met de headset.
Dit jaar worden er nog wel bugfixes doorgevoerd, maar ook daar stopt Meta vanaf 2024 mee. Mensen kunnen zoals gezegd de vr-helm nog wel gebruiken om apps te spelen. De Quest verscheen in 2019 en bracht afgelopen jaar de Quest Pro uit als opvolger van de Quest 2.
Reacties op: Meta stopt met ondersteuning van eerste Quest-headset
-JK-
fonsrutte
Ik heb echt op het punt te staan een Quest 2 aan te schaffen, maar de verplichting een account aan te maken en de beperkte ondersteuning hebben mij daar vanaf laten zien.
Jammer.
Weet iemand misschien nog een goed alternatief in dezelfde prijsklasse?
Aerofox81
fonsrutte
Aerofox81
SuperDre
Dat je een account moet aanmaken is logisch, hoe wil je anders zaken uit de store kopen.
fonsrutte
Maar goed dat is mijn persoonlijke issue die ik met Facebook e.d. heb
Sabor
Jazeker. De Pico 4. Als ik geen Quest 1 had zou ik die kopen.
fonsrutte
Ben een zuerpiet wat dat betreft ik weet het
Plofkonijn
Geweldige ervaring de quest overgens. Denk aan resident evil 4, Ge wel dig! En dan de mini golf, en de verbinding met de pc. Prima speeltje!
GloriousGodGamer
Sabor
Neem aan voor altijd. Voor mij geldt hetzelfde.