Uitgever Majesco heeft een teleurstellend jaar achter de rug. Ondanks de uitgave van een aantal aardige games, denk bijvoorbeeld aan Psychonauts (dat nog in Europa uit moet komen), heeft men wederom verlies gemaakt. Het verlies van dit jaar viel dusdanig hoog uit dat men actie gaat ondernemen om de financiële positie van het bedrijf weer gezond te maken.
De keuzes die het bestuur heeft gemaakt richten zich voornamelijk op de grote games die de uitgever tot op heden ontwikkelde. Majesco gaat stoppen met het ontwikkelen van big-budget games voor de console markt en zich focussen op de low-budget games en de handheld markt. Concreet betekent dit dat Taxi Driver, de bij Papaya Studio in ontwikkeling zijnde game gebaseerd op de legendarisch film, en Demonik, de horrorgame van Terminal Reality met invloed van John Woo en Clive Barker, gecanceld zijn. Majesco staat open voor uitgevers die de games over willen kopen. Zeker Demonik zag er toch redelijk veelbelovend uit en het zou zonde zijn als de game door zo'n incident het levenslicht niet meer zal zien. Naast het cancelen van twee games is ook 20% van de werknemers op straat gezet.De twee gecancelde games: Demonik en Taxi Driver
Reacties op: Majesco cancelt games vanwege slechte resultaten
Lord Vampire
En gelukkig geen taxi-driver (laten we hopen dat het niet wordt opgekocht door iemand anders), spellen van klassiekers zouden verboden moeten worden! (weg met Scarface, weg met the Godfather, bah!!)
Jaap van Nes
Dark_seldery
ArjanN
worms_master
ERL
Eigenlijk moet je van klassieker in de filmindustrie afblijven.. Ben blij dat hij afgelast is.
DeathClock
worms_master
Duran
Alleen … niemand kocht het.
Toch jammer.
Alleen de grote uitmelkers overleven.