EA's zombie knaller Left 4 Dead komt op twintig november uit. Dat heeft Gabe Newell in een interview met Gamekings laten weten. En dat is -gelukkig maar- twee weken later dan gepland.
Left 4 Dead valt nog het beste te omschrijven als een squad-based zombie shooter, waarbij je zelfs in de huid mag kruipen van de zombie. Uiteraard hebben wij de game op de Games Convention in Leipzig zelf gespeeld en onze bevindingen in een preview gepropt.
Reacties op: Left 4 Dead pas half november in de schappen
D4rKy28
ali3n8tor
maargoed, de source-engine mag van mij zeker wel eens een schoonheidsbehandeling ondergaan.
h0bb1t
Stranj
Hoe dan ook, je hebt ergens wel gelijk dus ik zal mijn tekst aanpassen!
Lancer1
babbaloerie
Episode 2 zag er bijvoorbeeld prachtig uit. Alleen waren de nieuwe textures scherp en de oude uit-hl2-gerecyclede textures niet scherp. Dat zie je ook op het screenshot in het bericht (de grond).
It's not the engine what matters, it's how you use it
ali3n8tor
het is een goeie engine, maar op gebied van animaties etc kan het zeker wel beter vandaag de dag, en een onwijze polygon-pusher is die engine nou ook niet meer (maar draait wel goed op niet zo geavanceerde computers.) waar ik me af en toe wel aan erger, de simpelheid van bijv. gebouwen etc. maarja ik speel elke dag nog wel een potje zombie panic, en heb nog wel veel steeds lol aan deze engine.
fant
Forsythia
[CyW]-=BigBear=-
Stranj
Teknootje
Renzep.