Lara'tje is back, en hoe. Tomb Raider: Legend lijkt eindelijk weer een écht good ol' Tomb Raider spel te worden. Springen, vechten, zwemmen en natuurlijk een enorm decolleté vormen de grootste attractie van het spel.
Aangezien we niet allemaal zo lenig zijn als Lara, willen we ook wel eens weten hoe het nou is om als babe zoveel ass te kicken, zonder ook maar een schrammetje op te lopen. Daarom is Eidos Interactive zo aardig geweest een demo vrij te geven van Tomb Raider: Legend, zodat iedereen van een voorproefje kan genieten. In de demo is het level Bolivia speelbaar, waarin jij de vrouwelijke Indiana Jones mag besturen langs de gevaren van het leven. Download de bijna 500Mb grote demo hierzo.
Reacties op: Lara geen zin in grappen in demo Tomb Raider: Legend
Radioactive
Laatste tomb raider die ik gespeeld heb was deel 3 dat is toch alweer 7 jaar geleden ofzo
ShadowX
flameburner
Freaky Maus
Dit wordt volgens mij zoals flameburner zegt, een oude TR. Dus ben zeer benieuwd naar de demo.
GoofyZ3
Grid_lock
Ben alvast héél pleased met de warez gebruikers hier : ) dure maanden zijn het.
ShadowX
GoofyZ3
ik ga hem gelijk kopen wanneer die uit is.
GoofyZ3
Mjah ik w8 wel totdat ik hem kan kopen, ik vind deze wel het kopen waard en ze verdienen het ook wel. Misschien kappen ze dan met al die crap games te maken voor lara en gaan meer tombes maken die je kan verkennen ala Indiana Jones style want daar zitten we allemaal op te wachten toch ??
kreative
Gevonden.
junkyxl
Geen HDR geen high textures of iets, alleen maar wuzzy dept of field met een paar verotte textures nee deze game laat me boute.
Altruism
keithsonic07
flameburner
en ten DERDE het is niet de bedoeling dat we hierzo de warez scene gaan uitleggen daar is deze site helemaal niet voor bedoeld
HyperVenom
Altruism
Kraftyx
Dat moet je maar ergens anders vragen niet hier
wokkel
en waarom zeg je in godsnaam ''wat een ripof van een tombraider,''
dat slaat echt nergens op!
Altruism
whiplash1990
njah eff kijke ofk hem ergens kan downe was dol op de eerste 3 tombraiders