Het grootste deel van de verkochte exemplaren ging in de eerste twee maanden na lancering over de toonbank. Toen werden er opgeteld 61.000 van verkocht. Daarna liepen de maandelijkse verkopen terug tot zo'n 2500 à 3000 exemplaren. Ter vergelijking: Kinect is wereldwijd inmiddels meer dan tien miljoen keer verkocht, zo liet Microsoft eind oktober weten.
Wat betreft spellen is Kinect Adventures! het meest verkocht in Japan. Deze game werd echter gebundeld met Kinect en is daarmee automatisch even vaak over de toonbank gegaan als Kinect zelf. De op een na bestverkopende game die gebruikmaakt van Kinect is Forza Motorsport 4, met 24.900 exemplaren.
Reacties op: Kinect in Japan tot nu toe 114.000 keer verkocht
Louwter
moertje380
Eragon666
Ik weet al wat de redactie gaat vragen voor kerst: een mooie rekenmachine
blazingfirehawk
Playstation-sniper
Mcvroegrijk
cyberbeast41
Markske
en ja die zijn er
ijsvogeltje
In mijn ogen kunnen Kinect en hardcore gamen prima in een zin genoemd worden. Mensen moeten eens ophouden zo'n onderscheid te maken.
Welke naam het ook heeft, in mijn ogen moet niemand zichzelf zo in een hokje plaatsen. Zou ik in ieder geval niet willen.
Xcellent
ijsvogeltje
Ik heb mijn Kinect pas oktober dit jaar gekregen. Kan in mijn geval niet spreken van een hype. Maar ook dat is natuurlijk weer mijn situatie.