
Nieuws

intro text
Als één titel zich perfect leent voor de draadloze mogelijkheden van de Nintendo DS, dan is het Mario Kart DS wel. Vooralsnog is er nog niet zoveel bekend over de game en de screenshots zeggen nog niet heel erg veel. Op het Europese DS launchevent wat gisteren werd gehouden, is de titel echter op een groot scherm getoont. Een shakycam filmpje hiervan is hier te downloaden. Het ziet er naar uit dat we hier met een volledig nieuwe Mario Kart titel te maken hebben en geen port van een bestaand deel. Grafisch is de titel erg indrukwekkend, ondanks dat de kwaliteit van het filmpje enkele grove details verhuld. Of de titel al op korte termijn in Europa zal verschijnen, valt echter nog te bezien.
Reacties op: Indrukwekkende racebeelden van Mario Kart DS
Geejeeteeoo
Geen gelul meer over de graphics van de DS graag.
Wel vet dat ze met ze alle tegen elkaar gaan haha.
CartMen
Ronn
CorteX
Een ander punt is dat de DS beter was dan de PSP, omdat de PSP alleen maar ports zou krijgen en de DS voor originaliteit ging. Dat blijkt dus onzin te zijn en de ports voor de DS zijn ook nog eens spuuglelijk.
Darth_Venger
hapsap
ben666
Nee de gameboy2 (of hoe dat ding ook gaat heten) moet met de psp concuren. Dat iedereen de ds en psp met elkaar vergelijkt kan N niks aan doen. De DS is op een heel ander soort gamers gericht dan het soort gamers dat alleen voor gfx gaat.
jantjegoestobollywood
Wel de DS met de PSP vergelijken maar als het tij tegen ze keert dan mogen ze niet vergeleken worden omdat de DS in een andere markt zit. .
Beide fanboys zijn zeilig maar ik zit me altijd krom te lachen hoe sommige N fanboys alles wat Nintendo doet (Vooral de foute dingen) goed weten te praten.
Demolition man
doperwt
wel leuk, maar niet spectaculair kwa graphics
anonymous
vraag is alleen waar je naar zoekt/waar je op wacht… persoonlijk vind ik draagbare grafische kracht/ PS2 gameplay zwaarder wegen als deze "nieuwe gameplay opties"
ieder zijn ding denk ik….
Geejeeteeoo
Al die graphics noobs hier, sjezus. Wacht maar op de opvolger van de GBA. Domme mensen die niets van games weten lopen hier weer rond.
Wazzastyle
(ALS JE DRIE JAAR BENT OF GEESTELIJK 3)
cowzers
CartMen
mikando
DutchDemons
mtyzostb
Elke echte gamer vind gameplay belangrijker dan graphics.
vegetto
ds kon beter, maar blijft toch voor op de PSP (kun je er mee bellen?)
blopa
Weer in de spiegel gekeken?