Het nieuwe, derde deel in de Jagged Alliance-reeks lijkt geen gemakkelijke bevalling te worden. Aanvankelijk koos met Amerikaanse Strategy First ontwikkelaar Game Factory Interactive uit om het spel in elkaar te draaien. Het resultaat bleek echter teleurstellend, waardoor Strategy First de rechten op Jagged Alliance halverwege de ontwikkeling terug riep en bij een andere Russische firma, Akella, onder bracht.
Game Factory Interactive heeft het spel wat ooit Jagged Alliance 3 was inmiddels omgedoopt tot Hired Guns: The Jagged Edge, met een duidelijke referentie naar de Jagged Alliance-reeks. In opdracht van Akella werkt F3Games intussen aan de échte Jagged Alliance 3, waarvan je hieronder drie screenshots kunt bekijken. Aan de oorspronkelijke spelformule is weinig veranderd. Je neemt in deze turn-based strategiegame namelijk een groep huurlingen onder je hoede op missies in tropische omgevingen.
Reacties op: Huurlingen op missie op Jagged Alliance 3 screens
Belgarion
mooi huis leuke tuin en een baan bij het leger
Pensmaster-B
zelf niet mijn soort game
xavdeman
Tell me when it's out
fiercydragon
btw. deze pics komen uit de trailer…
Nickoz
enige minpunt was dat mijn pc , de granaten + rookbommen niet ondersteunde.
en er zaten enige bugs in het spel ! maja met de lad van vandaag hoop ik
dat dat er niet meer bijzit ! Ik kijk iig uit op deze game!!!
JohnnyV76
spree
fiercydragon
Prullenbak
Ice-Man
KaYaBo
Hmmzz…aan de screens te zien is er weinig veranderd….zier er nog steeds teleurstellend uit…
misterdx
de graphics zijn in ieder geval geupdate vergeleken met jagged alliance 2. mooie van deze reeks is dat grafisch niet het belangrijkste is. maar gameplay.
bovendien vind ik het er netjes uitzien.
ik heb niet zo'n hoge eis aan graphics althans bij deze game niet. ik weet dat deze game super zal worden.
x2.KiLLeR397
Dit tropische idee spreekt me wel erg aan.
Alleen de graphics hadden anno 2007/2008 toch wel wat beter gekunt.
Maarja bij deze game is het all-gameplay natuurlijk en zolang de sfeer erin zit is het prima.
Languh