De video is de derde in een reeks met rustgevende video's van Hogwarts Legacy. Eerder kwam er al video uit over een regenachtige lentenacht en werden er haardvuurvideo's uitgebracht. De nieuwe video is hieronder te bekijken.
Spelers besturen in Hogwarts Legacy een vijfdejaars student van Zweinstein. Men verkent de school en de wereld er omheen, leert toverspreuken, brouwt toverdrankjes en vliegt op een bezemsteel. De game speelt zich rond 1890 af, dus personages uit de boeken en films zijn er nauwelijks, op wat cameo's na.
De Harry Potter-game komt op 10 februari 2023 op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc uit. Hogwarts Legacy komt voorts op 4 april voor PlayStation 4 en Xbox One uit en op 25 juli voor Nintendo Switch.
Reacties op: Hogwarts Legacy-video toont winterse in-game wereld
coola
Snoop213
Markus88
BertjeBadlip
Markus88
worms_master
Ik zou er niet blind op vertrouwen. Kijk dit dan: shorturl.at/qwRY9
Natuurlijk hoop ik wel dat het de verwachtingen waar gemaakt worden.
The_Stifmeister
Ge-wel-dig die trailer. Iedere keer weer gieren van het lachen als ik die zie. No offence, maar ik snap echt niet hoe mensen nog blind kunnen vertrouwen op gameplay trailers.
fonsrutte
Markus88
Neemt niet weg dat ik donders enthousiast ben voor mijn pre-order van HW, vooral na het kijken van de films pas en de laatste gameplay trailer haha
coola
Teleurstelling is altijd een mogelijkheid. Maar idd de gameplay trailers zien er geweldig uit. En Cyberpunk heeft mij gelukkig nog geen pessimist gemaakt en ik heb nog wel vertrouwen in gameplay videos ( niet elke dev liegt met filmpjes want niet iedereen is cd Projekt Red)
watashi wa maurice desu.
Ik zie namelijk geen leuke game in enkel school volgen. Ook al zullen de echte diepe fans dat als een genot zien ben ik niet dat soort gamer. Ik ben gek op de wizarding World. Maar zonder verhaal zal ik deze mogelijk niet spelen of op de gok. En met verhaal vraag ik me af of het niet heel erg cringy ripoff is.
Dus dit kan nu net voor mij dan toch behoorlijk easy verknald worden.
Maar dat is puur voor mij dan.
Markus88
watashi wa maurice desu.
Ja misschien is dat bij mij ook wel. Sommige games vind ik alleen al goed vanwege de verwondering. Zoals Ghost of Tsushima. Is het verhaal niet van belang.
Dus misschien oordeel ik te vroeg. Maar ik ben wel tikje sceptisch.
Wat ik wel moet toegeven is dat de sfeer echt indrukwekkend is. Dus om als leerling door Hogwarts te lopen zal op zich al een beleving zijn,
Toch houd iets me tegen van pre ordering. Maar kan best zijn als er eenmaal een review is of gewoon als ik de game in de winkel zie dat ik hem dan gewoon koop. Hahaha
Markus88
gamerlezer
coola
Als ik de laatste officiele en uitgelekte beelden zie dan stemt mij dat heel erg hoopvol. Ik zie vooralsnog geen reden om over Cyberpunk taferelen te praten ( dat was juist een game waar nu net vlak voor de release alle alarmbellen gingen rinkelen. Bij Hogwarts legacy ontbreken die alarm bellen vooralsnog.). Ik heb zelfs mijn normale pre order gecanceld om voor de deluxe edition te gaan.
gamerlezer
Snoop213
lightyears
Mmo-veteran