Dat heeft Games Workshop bevestigd aan Eurogamer nadat The Hollywood Reporter er een bericht over naar buiten bracht. Cavill brengt zijn "expertise" over de franchise naar de functie van executive producer en "zijn zwaardarm" naar de hoofdrol.
Verder zijn nog geen details gegeven over de setting, de rol die Cavill bekleedt in de show of wanneer de serie op Amazon Prime verwacht kan worden. Volgens Games Workshop hebben Amazon en Cavill nu in ieder geval de rechten om series, films en meer gebaseerd op Warhammer te maken.
Cavill speelde drie seizoenen lang Geralt of Rivia in de The Witcher-serie. Die rol heeft hij achter zich gelaten - in het vierde seizoen vervangt Liam Hemsworth hem. Cavill zou in eerste instantie terugkeren in de rol van Superman voor de DC-films, maar eerder deze week bleek dat dit niet doorgaat.
De Warhammer 40,000-franchise ontstond als tabletopspel, maar er komen ook regelmatig games van uit. Zo is onlangs Warhammer 40,000: Darktide uitgekomen en wordt er gewerkt aan Warhammer 40,000: Space Marine 2.
Reacties op: Henry Cavill speelt hoofdrol in Warhammer 40,000-serie voor Amazon
The soy sauce
Amazon is on a roll? Ze kondigen wel wat aardige titels aan afgelopen weken
Bezos wil er even nog wat meer geld tegen aan gooien damn
Is Cavill ook zelf niet een enthousiaste Warhammer speler btw
The_Stifmeister
Klopt! Ik zag laatst een clipje van hem bij Graham Norton waarin hij vertelde Warhammer mini’s te schilderen en er veldslagen mee deed.
The soy sauce
Hahah wat een nerd, love it
Ga hem opzoeken op YT
MichelMusters
revanius
DarkraverX
its_charro
Erg grappig is ook, hoe vaak Cavill tijdens promotie van The Witcher het over Warhammer had. Er zijn compilatie video's op YT te vinden
its_charro
Heer Mida
SuperDre
Heer Mida
SuperDre
Heer Mida
The_Stifmeister
Jouw mening aangaande Tolkien hoeven we dus ook nooit meer serieus te nemen. Ga je echt kapot schamen.
SuperDre
The soy sauce
Gast pleegt hier ff harakiri
LOTR langdradig * facepalm *
Hou het lekker bij Dora the explorer voortaan Dre
Akira
Jezus wat een reacties weer omdat iemand een andere mening heeft.
Jullie zijn dus precies wat er mis is met de huidige maatschappij. Alles is meteen zwart of wit/goed of slecht. Nergens meer nuance of een grijs gebied.
Misselijke ventjes.
The_Stifmeister
The Lord of the Rings is een literair meesterwerk. Dat is geen mening maar een feit. Het langdradig noemen is gewoon dom en respectloos.
SuperDre
The soy sauce
Hshahahah sorry hoor ahahaha
Wat doe je nu precies zelf ook? Oordelen en veroordelen
Goed of fout