Het was al bekend dat in de VS inmiddels Premium versies van de Xbox 360 met een HDMI aansluiting worden geleverd. De site CVG heeft navraag gedaan bij GAME, een van de grotere retailers van Groot Brittannië, om te vragen wanneer wij de nieuwe Premiums kunnen verwachten. Aangezien de Elite (ook met HDMI) hier eind deze maand op de markt komt, verwacht GAME dat we er niet op hoeven te rekenen dat de vernieuwde Premium hier dit jaar te verkrijgen zal zijn. "De nieuwe premiums kunnen we misschien niet eerder verwachten dan zomer volgend jaar".
Het is overigens de vraag of GAME rekening heeft gehouden met de verwachte toegenomen verkoopaantallen van consoles als gevolg van het uitkomen van een aantal gewilde blockbusters. Microsoft zal ons uiteindelijk het verlossende antwoord moeten geven.
De nieuwe Premiums die nu wel in de VS zijn te krijgen, beschikken overigens nog niet over het nieuwe Falcon moederbord. Dit nieuwe moederbord zou de betrouwbaarheid van de Xbox 360 moeten verhogen. Wel zijn er berichten dat de Premium in de VS nu wel beschikt over een extra heatsink die de warmte beter moet afvoeren.
Het is inmiddels wel duidelijk geworden dat Microsoft zijn eigen woorden moet inslikken met betrekking tot het niet nodig zijn van HDMI deze generatie consoles.
Reacties op: HDMI model Xbox 360 pas zomer volgend jaar in Europa?
Defl
Phrenetic
Ik denk overigens niet dat het nog zo lang gaat duren, ik verwacht ze binnen enkele maanden (nog dit jaar) ook hier in de wnkel
freaq
btw waarom zouden ze 2x een productielijn omgooien als het ook in 1x kan. kost 2x erg veel geld.
ik denk dat het wel de falcons zien
en idd het zlal een paar maanden zijn. waarom zou het een hel jjaar duren game is gewoon bang dat ze de " oude " boxen neit meer kwijtkunnen
Phrenetic
Ze hoeven dus ook geen productielijn om te gooien, het is gewoon een elite met een witte case en een 20 gig harddisk
Ik denk dat ze de 'oude' xboxen zonder hdmi voorlopig goed kwijt kunnen in het reparatie kanaal
Prize
maikelsteneker
jantjegoestobollywood
jantjegoestobollywood
Maar misschien hebben ze het succes van e Elite onderschat en refurbishen ze Elites naar Premiums om hem dan goedkoper te verkopen en van de vooraad af te komen voordat de Falcon borden komen.
Dark Sepiroth
de nieuwe xbox zal dan moeten concurreren met de ps3 dan met games in volle glorie. En dan zal de nieuwe xbox vast en zeker higher specs hebben maar dat zal niks gaan uitmaken. Ps2 verkoopt nu ook nog overal beter en die is al echt al vanaf okt 1999 of zo op de markt.
Sony zal dan gewoon 2 jaar daarop komen met een ps4. Het zelfde geld voor nintendo. Nintendo en Sony hoeven niet meer een console onder druk op de markt te gooien omdat iemand anders het eerder deed. Dat is het mooie van als je een succesvolle console hebt.
Het probleem met de ps3 is namelijk niet dat die 1 jaar later uit is, maar eerder dat ie duur is en nog geen games had.
RichardK
xavdeman
Tjo
Frans99
Overigens geloof ik er niets van dat er over 2 jaar alweer een nieuwe xdoos zal zijn, 3-4 jaar minimaal nog.
bone-thug
bone-thug
RefriedNoodle
Nee hoor, het is namelijk ook niet nodig.
Alleen de concurrent heeft het wel, en dus brullen horden fanboys het hardst (niet gehinderd door enige kennis) dat het een essentieel onderdeel is… Terwijl het verschil tussen HDMI en component nauwelijks tot niet waarneembaar is op het gros van de tv's door het gros van de mensen.
Sowieso heeft haast niemand in Europa een HD(-ready) tv, maar dat even terzijde.
Als je trouwens zegt dat "digitaal altijd beter is dan analoog" dan heb je niet veel van techniek begrepen. Vanwege dit soort bull koop ik ook nooit meer electronica bij de mediamarkt.
gameXL
09001580
Als vinylofiel kan ik dit alleen maar onderstrepen.
Het zou mensen sieren om zich eens te verdiepen in de achterliggende specificaties van HDMI/DVI en componentsignalen voordat het blaatgat wordt geopend.
Maar goed, roependen in de woestijn zijn we, zo lijkt het wel.
MadMax
SuperDre