Valve heeft via Doug Lombardi, de marketing man die alle verhalen aan elkaar praat en Half-Life 2 in de media verdedigd heeft, laten weten dat de Half-Life 2 uitbreiding Aftermath op 24 april in de winkel moet liggen. Inhoudelijk is er nog steeds even weinig over het spel bekend, behalve dan dat het zich wederom in City 17 afspeelt en Alyx, Dog en Gordon weer van de partij zijn.
Naast de uitbreiding zelf, verschijnt er op 24 april tevens nog een Half-Life 2 gerelateerd product genaamd Half-Life 2 Platinum. De Platinum versie bevat naast Half-Life 2 en de uitbreiding Aftermath, ook nog Half-Life 2 DeathMatch, Counter-Strike Source en Day of Defeat: Source. De prijs van deze gameplaybom is nog niet bekend gemaakt.
Reacties op: Half-Life 2 uitbreiding Aftermath op 24 april
GoofyZ3
Xirow
Eglaerinion
Xirow
Eglaerinion
ArjanN
…
Maar even serieus: leuk dat er nu eindleijk een vaste datum voor staat. Er is overigens ook een screenshot van Aftermath met Barney eop, dus die is ook terug,
SgtH3nry3
Ach ja, Half-Life 2 was het wachtten wel waard…
Kon ik helaas niet zo zeggen van Day of Defeat: Source…
kreative
RoelZ
Valve steekt daar genoeg tijd in en dit is daarom dus ook een serieuse "nieuwe" game. En volgens mij speel je Alyx zelf!
Heb wel even een vraag aan de kenners. Ik wil Aftermath graag gaan kopen, vraag me alleen nogsteeds af of je dan ook een nieuwe key krijgt zodat je je Half-Life 2 en CS Source kunt spelen met 2 keys. Iemand die hier meer van weet? Thanks!
Xirow
Maar het is natuurlijk wel logisch dat je ervoor moet betalen inderdaad.
De vraag die je stelt begrijp ik niet helemaal. Maar je krijgt wel gewoon een nieuwe key. Maar met die key hoef je niks meer te doen nadat Aftermath eenmaal aan je Steam account is toegevoegd.
FeeeeJ
babbaloerie
FeeeeJ
Waarschijnlijk niet, want het is eigenlijk ook een hele andere game en zo zouden cheaters of mensen die warez gebruikten via Steam (HL2 gedownload bijv.) zo een unban kunnen krijgen als het ware
LoGiCaL_PsYcHo
[CyW]-=BigBear=-
[CyW]-=BigBear=-
Zeg dat maar niet te hard op het vliegveld bij het inchecken.. Wat zit er in die doos meneer? Dat is mijn gameplaybom..
Draven
RoelZ
En het is idd wat FeeeeJ zegt. Ik ben mijn steam account gvd kwijt geraakt door 2 "maten" van me die zo leuk waren om een nodvd patch te installeren nadat ik hun HL2 had laten zien toen ik hem net gekocht had…
Heb Valve al meerdere mailtjes gestuurd maar 0,0 reactie verdomme. Dat Gold edition… mag ik mooi mijn boekjes lezen…
[CyW]-=BigBear=-
Als je een retail cd-key invult op je Steam-account gebeurd infeite hetzelfde, die game zit dan aan je Steamaccount vast.. Je kan als je wilt dus al je cd-keys weggooien, want je hebt ze dus nooit meer nodig.. Enige wat je moet onthouden in de login+pw van je Steamaccount, dan kan je altijd de games weer opnieuw downloaden indien nodig.. Ik vind Steam een erg handig systeem hoor.. En voor Valve is het zelf natuurlijk ook handiger, omdat ze zo beter kunnen controlleren op illegale praktijken, en cheaters etc..
[CyW]-=BigBear=-